Producenci
Synology Pamięć NAS UC3400 12x0HDD Intel Xeon D-1541 2x8GB DDR4 ECC DIMM 4x1GbE 2x10GbE 5Y
Opis
UC3400
Sieć SAN o architekturze active-active do środowisk o znaczeniu krytycznym.
Niezawodność i wysoka dostępność
Dwa kontrolery o architekturze active-active pracują jednocześnie, aby zapewnić zerowy czas przestoju w przypadku awarii kontrolera, podczas gdy most NTB (Non-Transparent Bridge) umożliwia komunikację między domenami w celu zmaksymalizowania ochrony danych podczas transferu.
Sieć SAN o architekturze active-active z wydajnością klasy korporacyjnej
Zaprojektowane dla środowisk o krytycznym znaczeniu, UC3400 to rozwiązanie SAN o wysokiej dostępności obsługujące protokoły Fibre Channel (FC) i iSCSI. Dzięki ponad 180 000 operacji IOPS losowego zapisu w formacie 4K, obsługuje ono szeroki zakres wymagających obciążeń.
Obsługa wirtualizacji
Pełna certyfikacja dla środowisk VMware, vSphere, Microsoft Hyper-V, Citrix XenServer i OpenStack
Obsługa Windows Offloaded Data Transfer (ODX), VMware vSphere Storage API Array Integration (VAAI) i ALUA zapewniają zoptymalizowane i wydajne operacje pamięci masowej
Obsługa OpenStack Cinder pozwala UC3400 stać się komponentem pamięci masowej opartej na blokach
Elastyczne opcje sieciowe
Zwiększ wydajność sieci aktualizując port 10GbE i dwa porty RJ-45 1GbE do kart sieciowych Ethernet 10/25 Gb lub kart magistrali hosta Fibre Channel 16 Gb na każdym kontrolerze.
Wbudowana ochrona i bezpieczeństwo danych
Maksymalizuj czas pracy bez przestojów dla krytycznych usług i zwiększ bezpieczeństwo danych dzięki ochronie migawek i obsłudze dysków samoszyfrujących w modelu UC3400.
Rozszerzenie pamięci
Pojemność można w prosty sposób rozbudować do maksymalnie 576 TB fizycznej pamięci masowej przy użyciu dwóch jednostek rozszerzających Synology RXD1219sas.
Dane techniczne
| Procesor |
|
| Wbudowana pamięć RAM | 16 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 128 GB |
| Rodzaj pamięci | DDR4 |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 2 |
| Liczba wolnych gniazd pamięci | 6 |
| Liczba wszystkich gniazd pamięci | 8 |
| Liczba zainstalowanych dysków tw. | 0 |
| Maks. liczba dysków | 12 |
| Typ dysku | SSD |
| Typ dysku | HDD |
| Format szerokości | 2,5'' (SFF) |
| Format szerokości | 3,5'' (LFF) |
| Interfejs dysku | SAS |
| Obsługa hot-swap dysków | Tak |
| RAID | Tak |
| Poziomy RAID | JBOD |
| Poziomy RAID | 1 |
| Poziomy RAID | 6 |
| Poziomy RAID | 5 |
| Poziomy RAID | Basic |
| Poziomy RAID | 0 |
| Poziomy RAID | 10 (1+0) |
| Poziomy RAID | F1 |
| Pozostałe parametry dysku |
|
| Protokoły sieciowe |
|
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Interfejs sieciowy | 4 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Interfejs sieciowy | 2 x 10Gbit/s 10GBase-T |
| Gniazda we/wy | 6 x RJ-45 LAN |
| Liczba wentylatorów | 4 |
| Wentylator | 6 cm |
| Obudowa | Rack 2U |
| Gniazda rozszerzeń | 2 x PCIe 3.0 x 8 |
| Zasilanie |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Waga | 19.7 kg |
| Wymiary |
|
| Pozostałe parametry | Liczba modułów kontrolera: 2 |