Producenci
Synology Półka RX1217RP 12-HDD rack 2U 2xPSU
Opis
Rozwiązania firmy Synology pozwalają na zakup pamięci masowej o mniejszej pojemności i jej rozbudowę wraz ze wzrostem firmy. Modele RX1217RP to 12-kieszeniowe jednostki rozszerzające umożliwiające bezproblemowe zwiększanie pojemności pamięci masowej wybranych serwerów Synology RackStation.
Dane techniczne
| Pozostałe informacje | - Kieszeń/kieszenie na dyski: 12 |
| Wymiary | 88 mm x 430.5 mm x 692 mm |
| Waga | 13.4 kg |
| Pozostałe parametry | - Wentylator obudowy 80 mm x 80 mm x 3 pcs |
| Certyfikaty | - FCC Class A |
| Wymagania środowiskowe | - Temperatura pracy 5°C do 35°C (40°F do 95°F) |
| Zasilanie | - Przywracanie zasilania Synchronizowane z serwerem Synology RackStation |
| Akcesoria w zestawie | - Jednostka główna X 1 |
| Ważne | Uzyskaj cenę specjalną na ten produkt wypełniając formularz rejestracji projektu. Odeślij do swojego handlowca lub maciej.michalak@ab.pl |
| Pasuje do |