Producenci
Synology RT2600ac AC Router 2x1.7Ghz Dual WAN VPN
Opis
Niesamowicie szybka sieć Wi-Fi z maksymalną przepustowością łączną 2,53 Gb/s, co pozwala znacząco przyspieszyć sieć. Model RT2600ac jest routerem bezprzewodowym dla domu i małych biur umożliwiającym inteligentniejszą pracę i zabawę. Router jest wyposażony w wszechstronne rozwiązania VPN, ulepszone funkcje zabezpieczeń oraz elastyczne funkcje do obsługi multimediów i udostępniania plików.
Dane techniczne
| Ważne |
|
| Model | RT2600ac |
| Typ | xDSL |
| Annex | Nie dotyczy |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Porty we/wy | 1 x USB 3.0 Type A |
| Porty we/wy | 4 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Porty we/wy | 1 x WAN (RJ-45) |
| Porty we/wy | 1 x USB 2.0 Type A |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | 802.11a |
| Standardy | 802.11ac |
| Pasmo | 5 GHz |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Liczba anten | 4 |
| Antena | Zewnętrzna odłączana |
| Bezpieczeństwo | - Szyfrowanie Wi-Fi: WEP, WPA/WPA2-Personal, WPA/WPA2-Enterprise |
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja | - System operacyjny: Synology Router Manager (SRM) |
| Akcesoria w zestawie | - Main Unit |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 0.7 kg |
| Wymiary | 77 x 280 x 169 mm |
