Producenci
Synology Router MR2200ac Mesh Tri-band WiFi VPN
Opis
Router MR2200ac Mesh Tri-band WiFi VPN
Korzystaj z pełnego zasięgu sieci Wi-Fi w domu i biurze dzięki inteligentnemu routerowi Synology Mesh MR2200ac.
Dane techniczne
| Ważne |
|
| Model | MR2200ac |
| Typ | xDSL |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Porty we/wy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Porty we/wy | 1 x WAN (RJ-45) |
| Porty we/wy | 1 x USB 3.0 Type A |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | 802.11ac |
| Standardy | 802.11a |
| Pasmo | 5 GHz |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Antena | Wewnętrzna |
| Bezpieczeństwo | WEP, WPA/WPA2-Personal, WPA/WPA2-Enterprise, Wi-Fi Protected Setup (WPS) 2.0, WPA3-Personal/Enterprise certified, Wi-Fi Enhanced Open certified |
| Zasilanie | 100V to 240V A |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 154 x 199 x 65 mm |
