Producenci
Synology Router bezprzewodowy RT6600ax WiFi 6 4x1,8Ghz 1GB DDR3 1x2,5GbE 1xUSB 3.2.1
Opis
Trójzakresowy router Wi-Fi 6 RT6600ax
Ultraszybki i bezpieczny router bezprzewodowy dla domów i małych biur
Trójzakresowy router RT6600ax, zbudowany w oparciu o nowy standard Wi-Fi 6, może zapewnić łączną przepustowość sieci bezprzewodowej do 6,6 Gb/s1 . Trzy radiotelefony współpracują ze skonfigurowanym portem WAN/LAN 2,5 GbE, aby zapewnić maksymalną szybkość połączenia dla każdego urządzenia. Wyposażone w stale rozwijający się system operacyjny Synology Router Manager, urządzenie RT6600ax zostało zaprojektowany tak, aby zapewnić proste opcje bezpieczeństwa i zarządzania siecią.
Najważniejsze cechy:
- Zwiększona wydajność ładowania: Rozszerzone spektrum obsługi 5,9 GHz zapewnia dodatkowe kanały 80 i 160 MHz o wysokiej szybkości.
- Zbudowany z myślą o szybkiej sieci: Port 2,5 GbE umożliwia obsługę najszybszych dostawców usług internetowych i może być opcjonalnie skonfigurowany jako port LAN.
- Fundament bezpiecznej sieci: Utwórz i zdefiniuj maksymalnie 5 oddzielnych sieci w celu wyodrębnienia i odizolowania zagrożonych urządzeń.
- Narzędzia do szczegółowego zarządzania: Kontrola rodzicielska, filtry internetowe, kontrola ruchu i zapobieganie zagrożeniom umożliwiają kontrolę nad siecią.
- Prosty dostęp zdalny: Kompleksowe rozwiązanie dla serwera VPN ze zdalnym pulpitem i tunelowaniem site-to-site zapewnia elastyczne i bezpieczne połączenia zdalne.
Dane techniczne
| Ważne |
|
| Model | RT6600ax |
| Typ | xDSL |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Porty we/wy | 1 x USB 3.0 Type A |
| Porty we/wy | 1 x WAN (RJ-45) |
| Porty we/wy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Porty we/wy | 1 x 10/100/1000/2500 RJ-45 port (WAN) |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11a |
| Standardy | 802.11g |
| Standardy | 802.11ax |
| Standardy | 802.11k |
| Standardy | 802.11r |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | 802.11v |
| Pasmo | 5 GHz |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Liczba anten | 6 |
| Antena | Zewnętrzna stała |
| Bezpieczeństwo |
|
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja |
|
| Funkcje specjalne |
|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Android |
| Obsługiwane systemy operacyjne | iOS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Chrome OS |
| Wymagania sprzętowe | Google Chrome, Firefox, Microsoft Edge, Safari 13 i nowsze oraz Safari (iOS 13.0 i nowsze) na urządzeniach iPad, Chrome (Android 11.0 i nowsze) na tabletach |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 175 mm x 320 mm x 200 mm (anteny w pozycji wyprostowanej) |
| Pozostałe parametry |
|
