Producenci
Synology Serwer DS124 1x0HDD RTD1619B 1GB DDR4 1xRJ45 2xUSB 2Y
Opis
Bezpieczna prywatna chmura
Gdziekolwiek i kiedykolwiek bezpieczny dostęp do wszystkich swoich danych.
Bezproblemowe kopie zapasowe
Bezproblemowo chroń pliki za pomocą intuicyjnych narzędzi.
Produktywność w chmurze prywatnej
DS124 jest przeznaczony dla profesjonalistów, którzy chcą wydajniej udostępniać, synchronizować i współpracować.
Dane techniczne
| Procesor | Realtek RTD1619B |
| Wbudowana pamięć RAM | 1 GB |
| Rodzaj pamięci | DDR4 |
| Liczba zainstalowanych dysków tw. | 0 |
| Maks. liczba dysków | 1 |
| Typ dysku | HDD |
| Typ dysku | SSD |
| Format szerokości | 2,5'' (SFF) |
| Format szerokości | 3,5'' (LFF) |
| Interfejs dysku | SATA |
| Obsługa hot-swap dysków | Nie |
| RAID | Tak |
| Protokoły sieciowe | SMB/AFP/NFS/FTP/WebDAV |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Interfejs sieciowy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Gniazda we/wy | 1 x RJ-45 LAN |
| Gniazda we/wy | 2 x USB 3.0 |
| Liczba wentylatorów | 1 |
| Wentylator | 6 cm |
| Obudowa | Tower |
| Zasilanie |
|
| Waga | 0.7 kg |
| Wymiary | 166 x 71 x 224 mm |