Producenci
Synology Serwer DS224+ 2x0HDD J4125 2GB DDR4 2xRJ45 2xUSB 2Y
Opis
Konsolidacja i ochrona
Chroń wszystkie swoje dane dzięki zintegrowanym funkcjom bezpieczeństwa i scentralizowanemu dostępowi.
Zarządzaj ważnymi danymi
Udostępniaj, twórz kopie zapasowe i uzyskuj dostęp do plików, zdjęć, wideo z monitoringu i nie tylko.
Zminimalizuj wpływ energii
15 watów przy pełnej pracy zapewnia niskie koszty eksploatacji.
Dane techniczne
| Procesor | Intel Celeron J4125 |
| Wbudowana pamięć RAM | 2 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 6 GB |
| Rodzaj pamięci | DDR4 |
| Liczba zainstalowanych dysków tw. | 0 |
| Maks. liczba dysków | 2 |
| Typ dysku | SSD |
| Typ dysku | HDD |
| Format szerokości | 2,5'' (SFF) |
| Format szerokości | 3,5'' (LFF) |
| Interfejs dysku | SATA |
| Obsługa hot-swap dysków | Tak |
| RAID | Tak |
| Poziomy RAID | 0 |
| Poziomy RAID | JBOD |
| Poziomy RAID | 1 |
| Protokoły sieciowe | SMB/AFP/NFS/FTP/WebDAV |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Interfejs sieciowy | 2 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Gniazda we/wy | 2 x USB 3.0 |
| Gniazda we/wy | 2 x RJ-45 LAN |
| Liczba wentylatorów | 1 |
| Wentylator | 9.2 cm |
| Obudowa | Desktop |
| Zasilanie | 100 V do 240 V AC |
| Waga | 1.3 kg |
| Wymiary | 165 x 108 x 232.2 mm |