Producenci
Synology Serwer NAS DS1621+ 6x0HDD 2,2Ghz 4GB 3xUSB3.2 2xeSATA 4x1GbE 3Y
Opis
Zarządzanie i ochrona danych dla każdego
Synology DiskStation DS1621 + to potężne 6-kieszeniowe sieciowe rozwiązanie pamięci masowej przeznaczone do przechowywania i ochrony krytycznych zasobów danych. Rosnąca ilość nieustrukturyzowanych danych wymaga inteligentniejszych i coraz wydajniejszych metod przechowywania, uzyskiwania dostępu i udostępniania. DS1621 + to kompaktowy serwer NAS o rozmiarze desktop, który jest poza ewolucją, oferujący ponad 110 000 lub 174% więcej IOPS1 losowego odczytu 4K w porównaniu do swojego poprzednika. Zaprojektowany z myślą o skalowalności serwer DS1621 + umożliwia rozpoczęcie od małej kwoty, a następnie rozbudowę w miarę wzrostu ilości danych.
Dane techniczne
| Procesor | AMD RyzenTM V1500B quad-core 2.2 GHz |
| Wbudowana pamięć RAM | 4 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 32 GB |
| Rodzaj pamięci | DDR4 |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 1 |
| Liczba zainstalowanych dysków tw. | 0 |
| Maks. liczba dysków | 6 |
| Obsługa hot-swap dysków | Tak |
| RAID | Tak |
| Poziomy RAID | 10 (1+0) |
| Poziomy RAID | 1 |
| Poziomy RAID | 6 |
| Poziomy RAID | 5 |
| Poziomy RAID | 0 |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Interfejs sieciowy | 4 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Gniazda we/wy | 2 x eSATA |
| Gniazda we/wy | 2 x USB 3.1 |
| Gniazda we/wy | 1 x USB 3.1 |
| Gniazda we/wy | 4 x RJ-45 LAN |
| Liczba wentylatorów | 2 |
| Wentylator | 9.2 cm |
| Obudowa | Tower |
| Waga | 5.1 kg |
| Wymiary | 166 x 282 x 243 mm |
| Ważne | Uzyskaj cenę specjalną na ten produkt wypełniając formularz rejestracji projektu. Odeślij do swojego handlowca lub maciej.michalak@ab.pl |