Producenci
Synology Serwer NAS FS3600 24xHDD Intel Xeon D-1567 8 GB DDR4 4x1GbE 2x10GbE 2xUSB3.0 2U
Opis
Szybka i skalowalna pamięć NAS składająca się z dysków flash
FS3600 to 24-kieszeniowy, serwer Synology NAS z dysków flash do użytku korporacyjnego, zwiększający wydajność aplikacji wrażliwych na ilość operacji we/wy, takich jak bazy danych, maszyny wirtualne czy przetwarzanie transakcji online (OLTP). Wyposażony w 12-rdzeniowy procesor i szybkie połączenie sieciowe model FS3600 zapewnia ponad 195 000 IOPS losowego zapisu iSCSI przy użyciu bloku danych o rozmiarze 4 kB1 w celu zaspokojenia korporacyjnego zapotrzebowania na szybką infrastrukturę.
Ważne!
Do urządzenia pasują jedynie dedykowane dyski od Synology. Lista zgodności tutaj :
https://www.synology.com/pl-pl/compatibility?search_by=category&p=1&change_log_p=1
Dane techniczne
| Procesor | Intel Xeon D-1567 |
| Wbudowana pamięć RAM | 16 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 128 GB |
| Rodzaj pamięci | DDR4 |
| Liczba wszystkich gniazd pamięci | 4 |
| Liczba zainstalowanych dysków tw. | 24 |
| Typ dysku | HDD |
| Typ dysku | SSD |
| Format szerokości | 2,5'' (SFF) |
| Interfejs dysku | SAS |
| Interfejs dysku | SATA |
| Obsługa hot-swap dysków | Tak |
| RAID | Tak |
| Poziomy RAID | 5 |
| Poziomy RAID | JBOD |
| Poziomy RAID | 0 |
| Poziomy RAID | 1 |
| Poziomy RAID | 6 |
| Poziomy RAID | 10 (1+0) |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Interfejs sieciowy | 4 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Interfejs sieciowy | 2 x 10Gbit/s 10GBase-T |
| Gniazda we/wy | 2 x USB 3.0 |
| Liczba wentylatorów | 4 |
| Wentylator | 8 cm |
| Obudowa | Rack 2U |
| Gniazda rozszerzeń | 1 x PCIe 3.0 x 8 |
| Zasilanie | 100V do 240V AC |
| Waga | 14.9 kg |
| Wymiary | (wys. × szer. × gł.)
|
| Ważne | Uzyskaj cenę specjalną na ten produkt wypełniając formularz rejestracji projektu. Odeślij do swojego handlowca lub maciej.michalak@ab.pl |