Producenci
Synology Serwer NAS UC3200 12x0HDD D-1521 8GB 2x1GbE 1x10GbE 5Y
Opis
Dzięki zastosowaniu architektury wysokiej dostępności w jednej obudowie dwa kontrolery Synology UC3200 działają jednocześnie i mogą automatycznie przełączać się między sobą w przypadku awarii, zapewniając świadczenie usług bez przerw.
Dane techniczne
| Procesor | Intel Xeon D-1521 Czterordzeniowy 2.4 (podstawowy) / 2.7 (turbo) GHz |
| Wbudowana pamięć RAM | 8 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 64 GB |
| Rodzaj pamięci | DDR4 |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 1 |
| Liczba wolnych gniazd pamięci | 3 |
| Liczba wszystkich gniazd pamięci | 4 |
| Liczba zainstalowanych dysków tw. | 0 |
| Pojemność sumaryczna wszystkich zainstalowanych dysków | 0 KB |
| Maks. liczba dysków | 12 |
| Maks. pojemność dysków | 192 TB |
| Typ dysku | HDD |
| Typ dysku | SSD |
| Format szerokości | 2,5'' (SFF) |
| Format szerokości | 3,5'' (LFF) |
| Interfejs dysku | SAS |
| Obsługa hot-swap dysków | Tak |
| RAID | Tak |
| Poziomy RAID | 1 |
| Poziomy RAID | 6 |
| Poziomy RAID | 10 (1+0) |
| Poziomy RAID | 0 |
| Poziomy RAID | JBOD |
| Poziomy RAID | 5 |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Interfejs sieciowy | 2 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Interfejs sieciowy | 1 x 10Gbit/s 10GBase-T |
| Liczba wentylatorów | 2 |
| Wentylator | 6 cm |
| Obudowa | Rack 2U |
| Gniazda rozszerzeń | 1 x PCIe 3.0 x 8 |
| Zasilanie | 500W |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Waga | 19.7 kg |
| Wymiary | 88 mm x 482 mm x 724 mm |
| Ważne | Uzyskaj cenę specjalną na ten produkt wypełniając formularz rejestracji projektu. Odeślij do swojego handlowca lub maciej.michalak@ab.pl |