Producenci
Synology Serwer SA3400D 12x0HDD Intel Xeon D-1541 1x8GB DDR4 ECC 2x1GbE 1x10GbE 5Y
Opis
SA3400D
Utrzymuj usługi w trybie online dzięki wydajnej pamięci masowej o wysokiej dostępności
Wbudowana wysoka dostępność
Utrzymuj usługi udostępniania plików, pamięć blokową, kopie zapasowe i inne aplikacje biurowe w trybie online dzięki automatycznemu przełączaniu awaryjnemu na poziomie minut. Chroń przed zakłóceniami pracy dzięki dwóm niezależnym kontrolerom działającym w konfiguracji active-passive.
Stworzone dla wymagających środowisk
Model SA3400D został zaprojektowany z myślą o zapewnieniu wyjątkowej wydajności zarówno w roli pamięci masowej NAS, jak i SAN. Przepustowość i wydajność losowych operacji we/wy obsługują wydajne funkcje obsługi plików SMB i NFS, a także szereg aplikacji blokowej pamięci masowej iSCSI i Fibre Channel.
Skonsolidowana infrastruktura danych
Zarządzaj dane, chroń je i udostępniaj dzięki wszechstronnym rozwiązaniom biznesowym. Usprawnij współpracę zespołową, aplikacje piaskownicy i zapewnij pamięć masową maszyn wirtualnych na ujednoliconej platformie.
Wydajność dzięki dyskom Synology
Dyski twarde firmy Synology zaprojektowane z myślą o obsłudze intensywnych obciążeń, zapewniają stałą, wysoką wydajność.
Dane techniczne
| Procesor | Intel Xeon D-1541 |
| Wbudowana pamięć RAM | 8 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 64 GB |
| Rodzaj pamięci | DDR4 |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 1 |
| Liczba wolnych gniazd pamięci | 3 |
| Liczba wszystkich gniazd pamięci | 4 |
| Maks. liczba dysków | 12 |
| Typ dysku | SSD |
| Obsługa hot-swap dysków | Tak |
| RAID | Nie |
| Poziomy RAID | 1 |
| Poziomy RAID | 6 |
| Poziomy RAID | 10 (1+0) |
| Poziomy RAID | 0 |
| Poziomy RAID | JBOD |
| Poziomy RAID | 5 |
| Poziomy RAID | Basic |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Interfejs sieciowy | 2 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Interfejs sieciowy | 1 x 10Gbit/s 10GBase-T |
| Gniazda we/wy | 3 x RJ-45 LAN |
| Liczba wentylatorów | 2 |
| Wentylator | 6 cm |
| Obudowa | Rack 2U |
| Gniazda rozszerzeń | 1 x PCIe 3.0 x 8 |
| Zasilanie |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Waga | 19.7 kg |
| Wymiary | 88 x 482 x 724 mm |