Producenci
TB Ładowarka sieciowa USB C 20W Power Delivery czarna
Opis
Ładowarka sieciowa USB C 20W Power Delivery czarna
Ładowarka TB wyposażona w port USB C o maksymalnej mocy wyjściowej 20W jest szybka, wydajna i bezpieczna dla wszystkich typów urządzeń ładowanych przez USB. Za jej pomocą naładujesz zarówno słuchawki jak i laptopa. Ładowarka jest bezpieczna: zapobiega zwarciom, przegrzaniu i przeładowaniu. Dzięki funkcjom inteligentnego ładowania dostosowuje napięcie i natężenie prądu do ładowanego urządzenia, co znacząco wydłuża żywotność jego baterii. Dzięki zastosowaniu dużej mocy, urządzenia ładowane przez port USB C będą po 30 minutach nawet w połowie naładowane.
Ładowarka wykonana z materiałów przyjaznych dla środowiska. Niewielkie rozmiary sprawiają, że jest bardzo poręczna, sprawdzi się w domu, biurze i podróży (z ogólnoświatowym napięciem wejściowym 100-240 V).
- Kompatybilna z: smartfonami, tabletami, laptopami, smartwatchami, słuchawkami.
- Opakowanie: pudełko
- Dożywotnia gwarancja
Dane techniczne
| Rodzaj | Sieciowa |
| Moc | 20 W |
| Napięcie wyjściowe | 230 V |
| Prąd wyjściowy (maks.) | 3 A |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Pasuje do | Uniwersalna |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 90.3 x 43.5 x 24.6 mm |
| Pozostałe parametry |
|