Producenci
TB Uchwyt TV TB-254E do telewizora do 60 cali 30kg max VESA 400x400
Opis
TB Uchwyt TV TB-254E do telewizora do 60" 30kg max VESA 400x400
Uchwyt TV regulowany w pionie 15 stopni , max 30 kg VESA 400x400
Dane techniczne
| Użytkowanie | Średnia sala |
| Przeznaczenie | Telewizory |
| Rodzaj | Ścienny |
| Przekątna ekranu (maks.) | 60 '' |
| Standard VESA | 400 x 200 |
| Standard VESA | 400 x 400 |
| Standard VESA | 300 x 200 |
| Standard VESA | 75 x 75 |
| Standard VESA | 300 x 300 |
| Standard VESA | 200 x 200 |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Standard VESA | 200 x 100 |
| Obciążenie (maks.) | 30 kg |
| Regulacja w pionie | 15 ° |
| Regulacja w poziomie | 360 ° |
| Regulacja wysięgu | Tak |
| Wysięg (min.) | 68 mm |
| Wysięg (maks.) | 520 mm |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Materiał | Metal |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |