Producenci
TB Uchwyt TV TB-63P do telewizora 32-70 cali 55kg max VESA 600x400
Opis
Uchwyt TV TB-63P do telewizora 32-70 cala 55kg max VESA 600x400
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Telewizory |
| Rodzaj | Ścienny |
| Przekątna ekranu (min.) | 32 '' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 70 '' |
| Standard VESA | 400 x 200 |
| Standard VESA | 600 x 400 |
| Standard VESA | 400 x 400 |
| Standard VESA | 300 x 200 |
| Standard VESA | 300 x 300 |
| Standard VESA | 200 x 200 |
| Standard VESA | 400 x 300 |
| Obciążenie (maks.) | 55 kg |
| Regulacja w pionie | 15 ° |
| Regulacja wysięgu | Tak |
| Wysięg (min.) | 60 mm |
| Wysięg (maks.) | 440 mm |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |