Producenci
TCL Telewizor LED 32 cale 32S5400A
Opis
32S5400A
HD
Ciesz się przejrzystym obrazem w jakości HD.
HDR
Poprawiony kontrast oraz kolory.
Micro Dimming (Mikroprzyciemnianie)
Analizuje części obrazu TV, indywidualnie dostosowując jasność.
Dolby Audio
Zapewnia głęboki, czysty i potężny dźwięk głośników telewizora.
Android TV
Do łatwej i nieograniczonej rozrywki.
Asystent Google
Poznaj swojego Asystenta Google. Zadawaj mu pytania. Wydawaj mu polecenia.
NETFLIX
Nielimitowane filmy, seriale i wiele więcej.
YouTube
Zobacz, co ogląda świat.
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| Model | 32S5400A |
| Panel | LED |
| Przekątna ekranu | 32" |
| Technologia HD | HD Ready |
| Rozdzielczość | 1366 x 768 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Kontrast dynamiczny | Mega Contrast |
| Tuner TV | DVB-T MPEG-4 (H.264) |
| Tuner TV | DVB-C |
| Tuner TV | DVB-T MPEG-2 |
| Tuner TV | Analogowy |
| Tuner TV | DVB-S |
| Tuner TV | DVB-T2/HEVC (H.265) |
| Tuner TV | DVB-S2 |
| Smart TV | Tak |
| System TV | Android TV |
| Obraz | HDR10 |
| Obraz | HDR |
| Obraz | Micro Dimming |
| PVR/DVR | Nie |
| Obsługa 3D | Nie |
| DLNA | Tak |
| Funkcje | Zegar |
| Funkcje | EPG |
| Funkcje | Odtwarzanie napisów |
| Funkcje | Wielojęzyczne menu OSD |
| Funkcje | Automatyczne skanowanie kanałów |
| Funkcje | Automatyczne wyłączenie |
| Funkcje specjalne |
|
| System dźwięku |
|
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 16 W |
| Tryb hotelowy | Tak |
| Telegazeta (pamięć) | Tak |
| Procesor | Czterordzeniowy |
| Bluetooth | Tak |
| WiFi | Tak |
| Gniazda we/wy | 1 x SPDIF out |
| Gniazda we/wy | 2 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 1 x USB 2.0 |
| Gniazda we/wy | 2 x Wejście antenowe |
| Gniazda we/wy | 1 x RJ-45 LAN |
| Gniazda we/wy | 1 x Gniazdo CI/Cl+ |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 27 W |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wysokość | 440 mm |
| Wysokość z podstawą | 482 mm |
| Szerokość | 730 mm |
| Głębokość | 11.5 mm |
| Głębokość z podstawą | 182 mm |
| Waga | 3.7 kg |
| Waga z podstawą | 3.8 kg |
| Pozostałe parametry |
|