TCL Telewizor LED 32 cale 32S5400A
Dostępność: duża ilość
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena regularna:
795.10
ilość szt.
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: TCL
Kod produktu: 1_879355
Opis
32S5400A
HD
Ciesz się przejrzystym obrazem w jakości HD.
HDR
Poprawiony kontrast oraz kolory.
Micro Dimming (Mikroprzyciemnianie)
Analizuje części obrazu TV, indywidualnie dostosowując jasność.
Dolby Audio
Zapewnia głęboki, czysty i potężny dźwięk głośników telewizora.
Android TV
Do łatwej i nieograniczonej rozrywki.
Asystent Google
Poznaj swojego Asystenta Google. Zadawaj mu pytania. Wydawaj mu polecenia.
NETFLIX
Nielimitowane filmy, seriale i wiele więcej.
YouTube
Zobacz, co ogląda świat.
Dane techniczne
Etykieta energetyczna
Pobierz
Model
32S5400A
Panel LED
Przekątna ekranu 32"
Technologia HD HD Ready
Rozdzielczość 1366 x 768
Proporcje obrazu 16:9
Kontrast dynamiczny Mega Contrast
Tuner TV DVB-T MPEG-4 (H.264)
Tuner TV DVB-C
Tuner TV DVB-T MPEG-2
Tuner TV Analogowy
Tuner TV DVB-S
Tuner TV DVB-T2/HEVC (H.265)
Tuner TV DVB-S2
Smart TV Tak
System TV Android TV
Obraz HDR10
Obraz HDR
Obraz Micro Dimming
PVR/DVR Nie
Obsługa 3D Nie
DLNA Tak
Funkcje Zegar
Funkcje EPG
Funkcje Odtwarzanie napisów
Funkcje Wielojęzyczne menu OSD
Funkcje Automatyczne skanowanie kanałów
Funkcje Automatyczne wyłączenie
Funkcje specjalne
  • Google Play Store
  • JbbTV: 2.0.2
System dźwięku
  • Dolby: Dolby Digital Plus
  • Sound Processing: Dolby Audio
  • Stabilizator: ustawienia wstępne
  • Typ głośników: system dźwięku 2.0
  • Głośniki: pełny zakres, skierowane w dół
  • Automatyczna regulacja głośności
Max. moc głośników (sumaryczna) 16 W
Tryb hotelowy Tak
Telegazeta (pamięć)
Tak
Procesor
Czterordzeniowy
Bluetooth Tak
WiFi Tak
Gniazda we/wy 1 x SPDIF out
Gniazda we/wy 2 x HDMI
Gniazda we/wy 1 x USB 2.0
Gniazda we/wy 2 x Wejście antenowe
Gniazda we/wy 1 x RJ-45 LAN
Gniazda we/wy 1 x Gniazdo CI/Cl+
Gniazda we/wy 1 x 3,5 mm minijack
Standard VESA 100 x 100
Pobór mocy 27 W
Akcesoria w zestawie
  • Pilot RC802NU1
  • Baterie
Wysokość 440 mm
Wysokość z podstawą 482 mm
Szerokość 730 mm
Głębokość 11.5 mm
Głębokość z podstawą 182 mm