Producenci
TCL Telewizor LED 40 cali 40S5400
Opis
Telewizor LED 40 cali 40S5400
Full HD
Ciesz się ostrym i wyrazistym obrazem w jakości Full HD.
HDR
Poprawiony kontrast oraz kolory.
Micro Dimming (Mikroprzyciemnianie)
Analizuje części obrazu TV, indywidualnie dostosowując jasność.
Dolby Audio
Zapewnia głęboki, czysty i potężny dźwięk głośników telewizora.
Android TV
Do łatwej i nieograniczonej rozrywki.
Asystent Google
Poznaj swojego Asystenta Google. Zadawaj mu pytania. Wydawaj mu polecenia.
NETFLIX
Nielimitowane filmy, seriale i wiele więcej.
YouTube
Zobacz, co ogląda świat.
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| Model | 40S5400 |
| Panel | D-LED |
| Przekątna ekranu | 40" |
| Technologia HD | Full HD |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Kontrast dynamiczny | Mega Contrast |
| Kontrast statyczny | 5 000:1 |
| Tuner TV | DVB-S |
| Tuner TV | DVB-T MPEG-4 (H.264) |
| Tuner TV | DVB-C |
| Tuner TV | Analogowy |
| Tuner TV | DVB-S2 |
| Tuner TV | DVB-T2/HEVC (H.265) |
| Tuner TV | DVB-T MPEG-2 |
| Smart TV | Tak |
| System TV | Android TV |
| Obraz | HDR10 |
| Obraz | HDR |
| Obraz | Micro Dimming |
| Obraz | UHD Upscaling |
| Obraz | HLG |
| PVR/DVR | Nie |
| Obsługa 3D | Nie |
| DLNA | Tak |
| Funkcje | Odtwarzanie napisów |
| Funkcje | Zegar |
| Funkcje | EPG |
| Funkcje | Automatyczne skanowanie kanałów |
| Funkcje | Automatyczne wyłączenie |
| Funkcje | Wielojęzyczne menu OSD |
| Funkcje specjalne |
|
| System dźwięku |
|
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 16 W |
| Tryb hotelowy | Tak |
| Telegazeta (pamięć) | Tak |
| Procesor | Quad Core |
| Bluetooth | Tak |
| WiFi | Tak |
| Gniazda we/wy | 1 x SPDIF out |
| Gniazda we/wy | 2 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 1 x USB 2.0 |
| Gniazda we/wy | 1 x RJ-45 LAN |
| Gniazda we/wy | 2 x Wejście antenowe |
| Gniazda we/wy | 1 x Gniazdo CI/Cl+ |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 40 W |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wysokość | 510 mm |
| Wysokość z podstawą | 560 mm |
| Szerokość | 892 mm |
| Głębokość | 8 mm |
| Głębokość z podstawą | 185 mm |
| Waga | 5.1 kg |
| Waga z podstawą | 5.2 kg |
| Pozostałe parametry |
|