Producenci
TCL Telewizor LED 65 cali 65V6B
Opis
65V6B
4K HDR
Doskonały kontrast, żywe i naturalne kolory oraz najdrobniejsze szczegóły.
HDR HLG
Zwiększony kontrast i kolory.
HDMI 2.1
ALLM
Standardowa oraz najnowsza łączność dla szybkiej rozrywki.
Dolby Audio
Zapewnia głęboki, czysty i potężny dźwięk głośników telewizora.
Google TV
Twoja ulubiona rozrywka z Google TV.
Asystent Google
Poznaj swojego Asystenta Google. Zadawaj mu pytania. Wydawaj mu polecenia.
Chromecast built-in
Z jednego ekranu na drugi.
Bezel-less
Bezramkowa technologia dla większej powierzchni obrazu, który kochasz.
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| Model | 65V6B |
| Panel | LED |
| Przekątna ekranu | 65" |
| Technologia HD | Ultra HD/4K |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Kontrast dynamiczny | Mega Contrast |
| Tuner TV | DVB-T MPEG-4 (H.264) |
| Tuner TV | DVB-C |
| Tuner TV | DVB-S |
| Tuner TV | DVB-T2/HEVC (H.265) |
| Tuner TV | Analogowy |
| Tuner TV | DVB-T MPEG-2 |
| Tuner TV | DVB-S2 |
| Smart TV | Tak |
| System TV | Google TV |
| Obraz | HLG |
| Obraz | HDR10 |
| Obraz | Redukcja szumu |
| Obraz | Micro Dimming |
| Obraz | HDR |
| Obraz | UHD Upscaling |
| PVR/DVR | Nie |
| Obsługa 3D | Nie |
| DLNA | Tak |
| Funkcje | Odtwarzanie napisów |
| Funkcje | Automatyczne skanowanie kanałów |
| Funkcje | Wielojęzyczne menu OSD |
| Funkcje | Wyłącznik czasowy |
| Funkcje | EPG |
| Funkcje specjalne |
|
| System dźwięku |
|
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 20 W |
| Tryb hotelowy | Nie |
| Telegazeta (pamięć) | Tak |
| Procesor | Quad Core |
| Bluetooth | Tak |
| WiFi | Tak |
| Gniazda we/wy | 3 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 1 x Optical |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Gniazda we/wy | 1 x USB 2.0 |
| Gniazda we/wy | 2 x Wejście antenowe |
| Gniazda we/wy | 1 x Satellite |
| Gniazda we/wy | 1 x RJ-45 LAN |
| Gniazda we/wy | 1 x Gniazdo CI/Cl+ |
| Standard VESA | 200 x 200 |
| Pobór mocy | 80 W |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wysokość | 833 mm |
| Wysokość z podstawą | 878 mm |
| Szerokość | 1445 mm |
| Głębokość | 8 mm |
| Głębokość z podstawą | 300 mm |
| Waga | 14.1 kg |
| Waga z podstawą | 14.3 kg |
| Pozostałe parametry |
|