Producenci
TCL Telewizor QLED 43 cale 43C645
Opis
Telewizor QLED 43 cale 43C645
QLED
Wyjątkowe kolory dzięki technologii QLED.
4K HDR PRO
Niezrównana czerń, większy kontrast i żywe kolory
Obsługa wielu formatów HDR
Niesamowite kolory niezależnie od źródła.
Game Master 2.0
Optymalny wybór dla graczy
HDMI 2.1
ALLM
Graj bez opóźnień.
Dolby Atmos
Przez wielowymiarowy dźwięk przeniesie Cię w głąb historii.
Google TV
Twoja ulubiona rozrywka z Google TV.
Asystent Google
Poznaj swojego Asystenta Google. Zadawaj mu pytania. Wydawaj mu polecenia.
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| Model | 43C645 |
| Panel | QLED |
| Przekątna ekranu | 43" |
| Technologia HD | Ultra HD/4K |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Jasność | 300 nits |
| Kontrast dynamiczny | Mega Contrast |
| Kontrast statyczny | 5 000:1 |
| Tuner TV | Analogowy |
| Tuner TV | DVB-T MPEG-2 |
| Tuner TV | DVB-S2 |
| Tuner TV | DVB-T MPEG-4 (H.264) |
| Tuner TV | DVB-C |
| Tuner TV | DVB-T2/HEVC (H.265) |
| Tuner TV | DVB-S |
| Smart TV | Tak |
| System TV | Google TV |
| Obraz | HLG |
| Obraz | HDR10 |
| Obraz | HDR10+ |
| Obraz | Micro Dimming |
| Obraz | HDR |
| PVR/DVR | Nie |
| Obsługa 3D | Nie |
| DLNA | Tak |
| Funkcje | Odtwarzanie napisów |
| Funkcje | EPG |
| Funkcje | Automatyczne skanowanie kanałów |
| Funkcje | Automatyczne wyłączenie |
| Funkcje | Wielojęzyczne menu OSD |
| Funkcje specjalne |
|
| System dźwięku |
|
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 20 W |
| Tryb hotelowy | Nie |
| Telegazeta (pamięć) | Tak |
| Procesor | Quad Core |
| Bluetooth | Tak |
| WiFi | Tak |
| Gniazda we/wy | 2 x Wejście antenowe |
| Gniazda we/wy | 1 x SPDIF out |
| Gniazda we/wy | 1 x RJ-45 LAN |
| Gniazda we/wy | 1 x USB 3.0 |
| Gniazda we/wy | 1 x Gniazdo CI/Cl+ |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Gniazda we/wy | 3 x HDMI |
| Standard VESA | 200 x 200 |
| Pobór mocy | 53 W |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wysokość | 560 mm |
| Wysokość z podstawą | 609 mm |
| Szerokość | 959 mm |
| Głębokość | 8 mm |
| Głębokość z podstawą | 186 mm |
| Waga | 6.5 kg |
| Pozostałe parametry |
|