Producenci
TCL Telewizor QLED 55 cali 55C645
Opis
Telewizor QLED 55 cali 55C645
QLED
Wyjątkowe kolory dzięki technologii QLED.
4K HDR PRO
Niezrównana czerń, większy kontrast i żywe kolory
Obsługa wielu formatów HDR
Niesamowite kolory niezależnie od źródła.
Game Master 2.0
Optymalny wybór dla graczy
HDMI 2.1
ALLM
Graj bez opóźnień.
Dolby Atmos
Przez wielowymiarowy dźwięk przeniesie Cię w głąb historii.
Google TV
Twoja ulubiona rozrywka z Google TV.
Asystent Google
Poznaj swojego Asystenta Google. Zadawaj mu pytania. Wydawaj mu polecenia.
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| Model | 55C645 |
| Panel | QLED |
| Przekątna ekranu | 55" |
| Technologia HD | Ultra HD/4K |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Jasność | 450 nits |
| Kontrast dynamiczny | Mega Contrast |
| Kontrast statyczny | 6 000:1 |
| Tuner TV | DVB-S |
| Tuner TV | DVB-T MPEG-4 (H.264) |
| Tuner TV | DVB-C |
| Tuner TV | DVB-T MPEG-2 |
| Tuner TV | Analogowy |
| Tuner TV | DVB-T2/HEVC (H.265) |
| Tuner TV | DVB-S2 |
| Smart TV | Tak |
| System TV | Google TV |
| Obraz | HDR10 |
| Obraz | HLG |
| Obraz | HDR |
| Obraz | HDR10+ |
| Obraz | Micro Dimming |
| PVR/DVR | Nie |
| Obsługa 3D | Nie |
| DLNA | Tak |
| Funkcje | Odtwarzanie napisów |
| Funkcje | Automatyczne skanowanie kanałów |
| Funkcje | Automatyczne wyłączenie |
| Funkcje | Wielojęzyczne menu OSD |
| Funkcje | EPG |
| Funkcje specjalne |
|
| System dźwięku |
|
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 20 W |
| Tryb hotelowy | Nie |
| Telegazeta (pamięć) | Tak |
| Procesor | Quad Core |
| Bluetooth | Tak |
| WiFi | Tak |
| Gniazda we/wy | 1 x SPDIF out |
| Gniazda we/wy | 2 x Wejście antenowe |
| Gniazda we/wy | 1 x RJ-45 LAN |
| Gniazda we/wy | 1 x USB 3.0 |
| Gniazda we/wy | 1 x Gniazdo CI/Cl+ |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Gniazda we/wy | 3 x HDMI |
| Standard VESA | 200 x 300 |
| Pobór mocy | 84 W |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wysokość | 712 mm |
| Wysokość z podstawą | 763 mm |
| Szerokość | 1225 mm |
| Głębokość | 8.8 mm |
| Głębokość z podstawą | 356 mm |
| Waga | 11.1 kg |
| Waga z podstawą | 11.3 kg |
| Pozostałe parametry |
|