Producenci
TECNO Smartfon POVA 5 Pro 5G 8/256 GB LH8n Czarny
0
Opis
POVA 5 Pro 5G to wyjątkowy smartfon, napędzany procesorem MediaTek D6080 5G i 5000mAh baterią z Ultra Charge 68W. Zdumiewający wyświetlacz FHD 120 Hz, kamera 50 Mpx z SI oraz HiOS 13 zapewniają pełne wrażeń gamingowe doznania.
Design inspirowany stylem Mecha.
POVA 5 PRO 5G posiada innowacyjny pasek świetlny LED, który świeci w 9 różnych kolorach. Z każdym błyskiem jesteś w centrum uwagi.
5000mAH. Pojemna bateria.
Praca czy rozrywka? Spokojnie, bateria 5000 mAh to wystarczająca pojemność, aby służyć Ci przez cały dzień. Nie musisz się już martwić, że zabraknie Ci energii!
STS - Technologia ochrony baterii.
Technologia STS gwarantuje bezpieczeństwo, zapobiegając zwarciom wewnętrznym, zapewniając tym samym spokój w korzystaniu z urządzenia.
Ultraszybkie ładowanie 68W.
Błyskawiczne ładowanie telefonu - 50% w 15 minut, pełne naładowanie w 45 minut.
Procesor MediaTek Dimensity 6080 5G.
Ogromna wydajność smartfonu napędzana zaawansowanym procesorem MediaTek Dimensity 6080 5G.
Dane techniczne
| Model | Pova 5 Pro |
| Transmisja danych | GPRS |
| Transmisja danych | LTE |
| Transmisja danych | HSDPA |
| Transmisja danych | EDGE |
| Transmisja danych | UMTS |
| Transmisja danych | Bluetooth |
| Transmisja danych | HSPA |
| Transmisja danych | WAP |
| Transmisja danych | HSUPA |
| Transmisja danych | HSPA+ |
| Sieć GSM | 900 MHz |
| Sieć GSM | 850 MHz |
| Sieć GSM | 1800 MHz |
| Sieć GSM | 1900 MHz |
| Sieć UMTS | 850 MHz |
| Sieć UMTS | 2100 MHz |
| Sieć UMTS | 900 MHz |
| Sieć UMTS | 1900 MHz |
| Obsługa 5G | Tak |
| Przekątna ekranu | 6,78" |
| Rozdzielczość | 1080 x 2460 |
| Pozostałe parametry wyświetlacza |
Typ ekranu:
|
| System operacyjny | Android 13 |
| Procesor | Octa Core |
| Pozostałe informacje o procesorze | MediaTek Dimensity 6080 5G |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 256 GB |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Typ kart pamięci | microSD |
| Pojemność baterii | 5000 mAh |
| Czas rozmów (maks.) | 31 h |
| Aparat fotograficzny | Tak |
| Aparat - Przód | 16 Mpix |
| Aparat - Tył | 50 Mpix |
| Aparat - Tył 2 | 0.08 Mpix |
| Szczegółowe dane aparatu |
|
| Karta SIM | Nano |
| Dual SIM | Tak |
| GPS | Tak |
| Komunikacja bezprzewodowa | NFC |
| Komunikacja bezprzewodowa | LTE |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 168.5 mm |
| Szerokość | 76.5 mm |
| Głębokość | 9 mm |
| Pozostałe parametry | Funkcje:
Nawigacja:
|