Producenci
TECNO Smartfon POVA 6 NEO Starry Silver
Opis
POVA 6 NEO
POVA 6 NEOTECNO POVA 6 Neo Przejdź na nowy level!
Odkryj zainspirowany technologią przyszłości smartfon TECNO POVA 6 Neo. Urządzenie zostało wyposażone w największą baterię w tej klasie smartfonów 7000 mAh, pozwalającą na nawet 14 godzin nieprzerwanej gry lub 49 godzin rozmów!
Ogromna bateria i ultraszybkie ładowanie
Bateria o pojemności 7000 mAh sprawi, że smartfon dotrzyma Ci kroku przez wiele godzin, a ultraszybkie ładowanie 33W pozwoli Ci doładować smartfon w wygodny sposób. Kondycja baterii utrzyma się powyżej 80% przez 6 lat (ponad 1600 cykli ładowania), a technologia ochrony baterii STS zadba o Twoje bezpieczeństwo.
Usłysz więcej
POVA 6 Neo to urządzenie wyposażone w podwójne głośniki z DOLBY ATMOS. Zapewnia to prawdziwie wymiarowy, przenikliwy efekt dźwiękowy. Oglądając filmy lub grając, przygotuj się na niezrównaną głębię wciągającego dźwięku. Odkryj wielowymiarowy, czysty i donośny dźwięk.
Nowy standard fotografii
POVA 6 Neo posiada aparat główny 50 Mpx z technologią AI. Natomiast aparat przedni 8 Mpx z lampą błyskową zapewni, że każde Twoje selfie będzie zjawiskowe i doskonale doświetlone.
Gry pełne doznań
Graj jak nigdy dotąd! Dzięki zastosowaniu ulepszonego silnika liniowego osi Z, wibracje podczas gry są niezwykle realistyczne i dokładne. Funkcja klasy e-sportowej Pro Virtual Control umożliwi Ci zaprogramowanie dodatkowych gestów i ruchów. Dedykowany panel dla graczy Game Space 4.0 wykorzystuje AI do inteligentnej kontroli nad GPU, CPU, pamięcią RAM i baterią.
Dynamiczna technologia
Przepełniony elementami inteligencji, technologii i przyszłości, TECNO POVA 6 Pro 5G poprowadzi Cię przez przełomową podróż Dynamic-Tech Design. Daj się porwać futurystycznej estetyce i zanurz się w świecie, w którym hardkorowa technologia łączy się z jedyną w swoim rodzaju doskonałością wzornictwa!
Inteligencja. Technologia. Przyszłość.
System zasilania Super-Endurance zapewniający długotrwałą moc i nieprzerwane doznania.
MediaTek G99 Ultimate
Smartfon wyposażony jest w układ MediaTek G99 Ultimate 6nm, dzięki czemu wydajność procesora została zwiększona o 7%. Uzyskaj błyskawiczną efektywność i niezwykłe wrażenia.
Bezpieczne ładowanie
Mokre dłonie? Żaden problem! Po wykryciu mokrych lub wilgotnych warunków podczas ładowania, pojawi się alert bezpieczeństwa. Wybierz, czy odłączyć telefon, czy zignorować alarm.
Ładowanie w ekstremalnie niskich temperaturach
Powolne lub trudne ładowanie w zimowym mrozie? Nigdy więcej! POVA 6 NEO pokonała zimowy chłód - ładowanie pozostaje wydajne nawet w temperaturze -10°C. Zimowe problemy z ładowaniem to już przeszłość!
Superwytrzymałość ostatniego procentu
Aby wyeliminować obawy związane z baterią, POVA wykorzystuje ogromny potencjał 1% wytrzymałości baterii, dzięki czemu ten 1% jest wybawieniem w nagłych chwilach.
- Dzwonienie - 20 minut
- Granie - 5 minut+
- Tryb gotowości - 4 hr+
Game Space 4.0
Najnowsza wersja Game Control Panel inteligentnie planuje wykorzystanie GPU, sterowanie dotykiem oraz tryb oszczędzania energii, wydajności i tryb równowagi w oparciu o rodzaj gry. Po uruchomieniu gry kompleksowo monitoruje pamięć RAM, ROM, GPU, procesor, sieć, zasilanie i temperaturę urządzenia, aby w razie potrzeby wysyłać alerty.
Dostrzeż więcej
Smartfon wyposażono w ekran o przekątnej 6,78 FHD+ z częstotliwością odświeżania 120Hz. Funkcja Dynamic Port 2.0 wyświetla powiadomienia w wygodny sposób i wprowadza nowy sposób interakcji.
Dane techniczne
| Model | POVA 6 NEO |
| Transmisja danych | HSPA |
| Transmisja danych | EDGE |
| Transmisja danych | WAP |
| Transmisja danych | HSUPA |
| Transmisja danych | HSPA+ |
| Transmisja danych | UMTS |
| Transmisja danych | Bluetooth |
| Transmisja danych | GPRS |
| Transmisja danych | LTE |
| Transmisja danych | HSDPA |
| Sieć GSM | 850 MHz |
| Sieć GSM | 1800 MHz |
| Sieć GSM | 900 MHz |
| Sieć GSM | 1900 MHz |
| Sieć UMTS | 1700 MHz |
| Sieć UMTS | 900 MHz |
| Sieć UMTS | 1900 MHz |
| Sieć UMTS | 850 MHz |
| Sieć UMTS | 2100 MHz |
| Sieć LTE | 900 MHz |
| Sieć LTE | 850 MHz |
| Sieć LTE | 2600 MHz |
| Sieć LTE | 2100 MHz |
| Sieć LTE | 2300 MHz |
| Sieć LTE | 700 MHz |
| Sieć LTE | 1800 MHz |
| Sieć LTE | 2500 MHz |
| Sieć LTE | 1900 MHz |
| Sieć LTE | 800 MHz |
| Sieć LTE | 1700 MHz |
| Obsługa 5G | Tak |
| Przekątna ekranu | 6,78" |
| Rozdzielczość | 1080 x 2460 |
| Pozostałe parametry wyświetlacza | Częstotliwość odświeżania ekranu 120 Hz |
| System operacyjny | Android 14 |
| Taktowanie procesora | 2.2 GHz |
| Pozostałe informacje o procesorze | MediaTek Helio G99 Ultimate (2 x Cortex A76 - taktowanie do 2.2GHz, 6 x Cortex A55 - taktowanie do 2.0 GHz) |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 256 GB |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Pojemność baterii | 7000 mAh |
| Typ ogniwa | Li-ion (bateria wewnętrzna) |
| Czas rozmów (maks.) | 49 h |
| Aparat fotograficzny | Tak |
| Aparat - Przód | 8 Mpix |
| Aparat - Tył | 50 Mpix |
| Karta SIM | Nano |
| Dual SIM | Tak |
| GPS | Tak |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Komunikacja bezprzewodowa | LTE |
| Komunikacja bezprzewodowa | UMTS |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Ładowanie indukcyjne | Nie |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Srebrny |
| Wysokość | 168.6 mm |
| Szerokość | 76.6 mm |
| Głębokość | 9.23 mm |
| Waga | 206 g |
| Pozostałe parametry |
|