Producenci
TECNO Smartfon Spark 10 NFC 128+4 Meta Black KI5q
0
Opis
Tecno Spark 10 NFC
Telefon przepełniony energią. Ogromny ekran 6,6" HD+ z odświeżaniem 90Hz błyskawicznie wyświetli nawet najszybsze treści. Piękne zdjęcia z aparatem 50MP. Energia na cały dzień z szybkim ładowaniem 18W dużej baterii 5000mAh.
Wyzwól swoją energię!
Przedstawiamy SPARK 10: najlepszy smartfon dla aktywnych. System fotografii o wysokiej rozdzielczości utrwali każdą wyjątkową chwilę. Atrakcyjna i futurystyczna stylistyka wyróżni Cię pośród innych. Pojemna bateria i duża ilość pamięci zapewnią więcej możliwości. Po prostu musisz go mieć!!
Doskonałe zdjęcia portretowe. Odkryj w sobie gwiazdę. Twój styl, Twój wybór.
Nie idź na kompromis jednego stylu dla wszystkich. Podkreśl swój styl w każdym wymiarze i pokaż swoje prawdziwe piękno. Algorytm sztucznej inteligencji oddziela Twoją sylwetkę od tła, oferując lepiej dobrane możliwości poprawy wyglądu, zupełnie jak osobisty specjalista ds. wizerunku, a dzięki rozmyciu tła, ostrość jest ustawiona zawsze na Tobie.
Nagrywanie wideo 1080p.
Zachowaj wspaniałe chwile w ruchu.
Utrwal wszystkie ważne chwile swojego życia w wysokiej rozdzielczości 1080p! Zastosuj rozmycie tła, aby każdy kadr wyglądał wyjątkowo.
Tryb profesjonalny. Twórz dzieła na profesjonalnym poziomie.
Nadal uważasz, że aparaty w smartfonach są dla amatorów? Zobacz, jakie rezultaty zapewnia tryb profesjonalny! Dostosuj ustawienia kompensacji prześwietlenia, ISO, czasu naświetlania, balansu bieli, ostrości i zapisz je jednym kliknięciem. Znajdź własny styl i szybko wybierz zapisaną konfigurację.
Zaawansowany aparat o wysokiej rozdzielczości 50 Mpx.
Ulepszony aparat 50 Mpx wraz z obiektywem sztucznej inteligencji tworzą niespotykane możliwości fotograficzne.
3 poziomy regulacji jasności. Zaawansowana funkcja Lighting Pro.
Do idealnego selfie brakuje Ci odpowiedniego światła? Żaden problem! SPARK 10 doda Ci blasku. Wbudowana przednia lampa błyskowa oferuje 3 poziomy jasności, aby dostosować się do różnych potrzeb oświetleniowych. Miękkie światło o natężeniu 10lx doświetli Cię bez rażenia po oczach. Od teraz będziesz błyszczeć bez względu na porę dnia!
Światło wypełniające z redukcją prześwietleń.
Najnowsza wersja algorytmu skoryguje wszelkie prześwietlenia, dzięki czemu uzyskasz naturalny odcień skóry i doskonały wygląd na zdjęciach selfie.
Pojemna bateria 5000mAh.
Szybkie ładowanie 18 W (złącze USB Typ-C). Energia na długi czas. Szybki powrót do działania. Moc do grania i rozmawiania przez wiele godzin. Gdy poziom naładowania baterii będzie niski, podłącz szybką ładowarkę USB Typ-C o mocy 18 W i po chwili wracaj do gry.
Wyświetlacz 6.6" HD o wysokiej częstotliwości odświeżania 90 Hz. Żywe kolory i zwiększona płynność obrazu.
Lepsze wrażenia i większe możliwości na ekranie HD o optymalnej przekątnej 6,6". Wysoka częstotliwość odświeżania 90 Hz i wysoka rozdzielczość obrazu sprawią, że wszelkie treści będą wyglądały zjawiskowo.
Płatności NFC
Po prostu przyłóż smartfon do terminala płatniczego i zapłać za swoje zakupy.
Dane techniczne
| Model | Tecno Spark 10 NFC |
| Obsługa 5G | Nie |
| Przekątna ekranu | 6,6'' |
| Rozdzielczość | 1612 x 720 |
| Pozostałe parametry wyświetlacza |
|
| System operacyjny | Android 13 |
| Procesor | Single Core |
| Pozostałe informacje o procesorze | MediaTek Helio G37 |
| Pamięć RAM | 4 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 128 GB |
| Pojemność baterii | 5000 mAh |
| Aparat fotograficzny | Tak |
| Aparat - Przód | 8 Mpix |
| Aparat - Tył | 50 Mpix |
| GPS | Tak |
| Komunikacja bezprzewodowa | 2,4 GHz |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Komunikacja bezprzewodowa | NFC |
| Komunikacja bezprzewodowa | LTE |
| Komunikacja bezprzewodowa | 5 GHz |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Ładowanie indukcyjne | Nie |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 163.89 mm |
| Szerokość | 75.39 mm |
| Głębokość | 8.4 mm |
| Pozostałe parametry |
|