Producenci
TECNO Smartfon Spark GO 64+3 Uyuni Blue BF7n
0
Opis
Tecno Spark GO
Telefon, który dotrzyma Ci kroku. SPARK GO w odświeżonej wersji na rok 2023 to więcej pamięci, większy ekran 6.6" HD+ otulony w nowoczesnej, designerskiej obudowie. Olśniewaj na zdjęciach selfie, dzięki podwójnym przednim lampom flash.
Duży wyświetlacz.
Wyświetlacz HD 6,6"
Zapewnia wciągające wrażenia wizualne, abyś mógł cieszyć się wizualnym światem rozkoszy. Przyciemnianie jasności AI i tryb ochrony oczu również pomagają zminimalizować zmęczenie oczu.
Pojemna bateria 5000 mAh (USB Typ-C). Działaj dłużej, ładuj wygodniej.
Bateria o dużej pojemności pozwala Ci korzystać ze smartfonu dłużej bez obaw o niski poziom naładowania. Uniwersalne złącze USB Typ-C zapewnia szybkie, bezpieczne i wydajne ładowanie.
Płatności NFC. Wygoda i szybkość.
Po prostu przyłóż smartfon do terminala płatniczego i zapłać za swoje zakupy.
Inteligentne odblokowywanie.
Dwie metody szybkiego odblokowania.
Odblokuj smartfon skanując twarz lub za pomocą czytnika linii papilarnych umieszczonego na tyle urządzenia. Wygodne i bezpiecznie odblokowanie.
Lustrzana powierzchnia i geometryczne wzory. Imponuje jakością wykonania.
Stylowy design przypomina kolor słońca prześwitującego przez chmurę, co tworzy zachwycający efekt świetlny.
Dane techniczne
| Model | Tecno Spark GO |
| Transmisja danych | GPRS |
| Transmisja danych | LTE |
| Transmisja danych | WAP |
| Transmisja danych | HSUPA |
| Transmisja danych | HSPA+ |
| Transmisja danych | HSPA |
| Transmisja danych | HSDPA |
| Transmisja danych | EDGE |
| Transmisja danych | UMTS |
| Transmisja danych | Bluetooth |
| Sieć GSM | 850 MHz |
| Sieć GSM | 1900 MHz |
| Sieć GSM | 900 MHz |
| Sieć GSM | 1800 MHz |
| Sieć UMTS | 900 MHz |
| Sieć UMTS | 2100 MHz |
| Sieć LTE | 1800 MHz |
| Sieć LTE | 900 MHz |
| Sieć LTE | 850 MHz |
| Sieć LTE | 800 MHz |
| Sieć LTE | 2600 MHz |
| Sieć LTE | 2100 MHz |
| Obsługa 5G | Nie |
| Przekątna ekranu | 6,6'' |
| Rozdzielczość | 1612 x 720 |
| Pozostałe parametry wyświetlacza | Typ ekranu:
|
| System operacyjny | Android 12 Snow Cone |
| Pozostałe informacje o procesorze | Mediatek MT6761 Helio A22 |
| Pamięć RAM | 3 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 64 GB |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Pojemność baterii | 5000 mAh |
| Typ ogniwa | Li-poly |
| Aparat fotograficzny | Tak |
| Aparat - Przód | 5 Mpix |
| Aparat - Tył | 13 Mpix |
| Szczegółowe dane aparatu | Lampa błyskowa: podwójna lampa do selfie i dwa flashe z tyłu |
| Karta SIM | Nano |
| Dual SIM | Tak |
| GPS | Tak |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Komunikacja bezprzewodowa | NFC |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Ładowanie indukcyjne | Nie |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Niebieski |
| Wysokość | 163.86 mm |
| Szerokość | 75.51 mm |
| Głębokość | 8.9 mm |
| Pozostałe parametry | Funkcje:
|