Producenci
TELTONIKA Bramka LTE TRB140 (Cat 4), 3G, 2G, PoE, USB
Opis
Bramka TRB140
TRB140 to bardzo mały, lekki, energooszczędny przemysłowy interfejs sieciowy LTE Cat 4 z portem Gigabit Ethernet, cyfrowymi złączami wejścia / wyjścia i interfejsem micro-USB.
Dzięki kompaktowej konstrukcji produkt ten doskonale sprawdza się w projektach i rozwiązaniach, w których wystarczy podłączyć jedno urządzenie do niezawodnego łącza internetowego.
TRB140 jest specjalnie zaprojektowany do użytku w sektorze przemysłowym i ma szeroki zakres funkcji bezpieczeństwa oprogramowania, takich jak sterowanie SMS, zapora ogniowa, otwarta sieć VPN, IPsec, system zdalnego zarządzania (RMS) i obsługa FOTA.
Dane techniczne
| Model | TRB140 |
| Typ | GSM 3G/4G |
| Transmisja danych | GPRS |
| Transmisja danych | UMTS |
| Transmisja danych | LTE |
| Sieć GSM | 900 MHz |
| Sieć GSM | 1900 MHz |
| Sieć UMTS | 2100 MHz |
| Sieć UMTS | 900 MHz |
| Sieć LTE | 2100 MHz |
| Sieć LTE | 2300 MHz |
| Sieć LTE | 700 MHz |
| Sieć LTE | 2500 MHz |
| Sieć LTE | 900 MHz |
| Sieć LTE | 800 MHz |
| Sieć LTE | 1800 MHz |
| Sieć LTE | 2600 MHz |
| Obsługa sieci Aero2 | Nie |
| Liczba anten | 1-złącze na antenę |
| Antena | Zewnętrzna odłączana |
| Zysk anteny | 2 dBi |
| Bezpieczeństwo |
|
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja |
|
| Czytnik kart pamięci | Brak |
| Porty we/wy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s PoE |
| Porty we/wy | 1 x micro USB |
| Porty we/wy | 1 x Slot karty SIM |
| Karta SIM | Mini |
| Zasilanie | Złącze 4pin, 9-30 VDC |
| Oprogramowanie | RutOS |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Aluminiowy |
| Waga | 134 g |
| Wymiary | 75 x 25 x 65 mm |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Certyfikaty |
|
| Pozostałe parametry |
|