Producenci
TELTONIKA Bramka LTE TRB142 (Cat 1), 3G, 2G, USB
Opis
Bramka LTE TRB142
TRB142 to bardzo mała, lekka, energooszczędna brama przemysłowa wyposażona w szeroko stosowany interfejs RS232 do zdalnego sterowania urządzeniami oraz w moduł LTE Cat 1 zapewniający niezawodną komunikację i oprogramowanie oparte na OpenWRT. Można ją łatwo dostosować do różnych potrzeb.
Tak jak i inne produkty z serii TRB, oferuje szeroką gamę funkcji oprogramowania, takich jak zarządzanie SMS-ami, VPN, IPsec, zapora ogniowa i obsługa FOTA.
Ta brama jest trwała, ma wiele możliwości wyboru źródła zasilania i doskonale współpracuje z systemem zdalnego sterowania Teltonika Networks (RMS).
Dane techniczne
| Model | TRB142 |
| Typ | GSM 3G/4G |
| Transmisja danych | GPRS |
| Transmisja danych | LTE |
| Transmisja danych | UMTS |
| Sieć GSM | 900 MHz |
| Sieć GSM | 1900 MHz |
| Sieć UMTS | 900 MHz |
| Sieć UMTS | 2100 MHz |
| Sieć LTE | 800 MHz |
| Sieć LTE | 1800 MHz |
| Sieć LTE | 2500 MHz |
| Sieć LTE | 2100 MHz |
| Sieć LTE | 900 MHz |
| Sieć LTE | 700 MHz |
| Obsługa sieci Aero2 | Nie |
| Liczba anten | 1-złącze na antenę |
| Antena | Zewnętrzna odłączana |
| Zysk anteny | 2 dBi |
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja |
|
| Bezpieczeństwo |
|
| Czytnik kart pamięci | Brak |
| Porty we/wy | 1 x micro USB |
| Porty we/wy | 1 x Slot karty SIM |
| Porty we/wy | 1 x Port konsoli (RS-232) |
| Karta SIM | Mini |
| Zasilanie | Złącze 4 pin, 9-30 VDC |
| Oprogramowanie | RutOS |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Aluminiowy |
| Waga | 135 g |
| Wymiary | 75 x 25 x 65 mm |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Pozostałe parametry |
|