Producenci
TELTONIKA Bramka LTE TRB143 (Cat 4), 3G, 2G, M-BUS, 1xRJ-45
Opis
Brama TRB143
Bramka przemysłowa została zaprojektowana specjalnie do zastosowań telemetrycznych i monitorowania mediów. Wyposażono ją w interfejs M-Bus, łączność komórkową, jeden port Gigabit Ethernet i parę cyfrowych wejść/wyjść, co sprawia, że można je łatwo zastosować w niezliczonych scenariuszach monitorowania parametrów środowiskowych. Zdalne monitorowanie i konfiguracja są łatwe i bezpieczne dzięki programowym funkcjom bezpieczeństwa, takim jak wstępnie skonfigurowany Firewall i Open VPN, a także kompatybilności z FOTA, kontrolą SMS i własnym systemem zdalnego zarządzania Teltoni-ka Networks.
Dane techniczne
| Model | TRB143 |
| Typ | GSM 3G/4G |
| Transmisja danych | GPRS |
| Transmisja danych | LTE |
| Transmisja danych | UMTS |
| Sieć GSM | 900 MHz |
| Sieć GSM | 1900 MHz |
| Sieć UMTS | 2100 MHz |
| Sieć UMTS | 900 MHz |
| Sieć LTE | 800 MHz |
| Sieć LTE | 1800 MHz |
| Sieć LTE | 2100 MHz |
| Sieć LTE | 2300 MHz |
| Sieć LTE | 700 MHz |
| Sieć LTE | 2500 MHz |
| Sieć LTE | 900 MHz |
| Sieć LTE | 2600 MHz |
| Obsługa sieci Aero2 | Nie |
| Standardy | 802.11e |
| Standardy | 802.3 |
| Standardy | 802.3az |
| Standardy | 802.3u |
| Liczba anten | 1-złącze na antenę |
| Antena | Zewnętrzna odłączana |
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja |
|
| Bezpieczeństwo |
|
| Czytnik kart pamięci | Brak |
| Porty we/wy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Porty we/wy | 1 x M-BUS |
| Porty we/wy | 1 x Slot karty SIM |
| Karta SIM | Mini |
| Zasilanie | Złącze 4pin, 12-30 VDC |
| Oprogramowanie | RutOS (OpenWrt based Linux OS) |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Aluminiowy |
| Waga | 145 g |
| Wymiary | 74.5 x 25 x 64.4 mm |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Certyfikaty |
|