Producenci
TELTONIKA Bramka LTE TRB145 (Cat 1), 3G, 2G, USB, RS485
Opis
Bramka TRB145
TRB145 to bardzo mały, lekki, przemysłowy interfejs sieciowy LTE Cat 1 z interfejsem RS485.
Dzięki kompaktowej budowie i łatwej instalacji urządzenie to doskonale sprawdza się w rozwiązaniach, w których jednym urządzeniem trzeba sterować zdalnie poprzez interfejs RS485.
Tak jak i inne produkty TRB, TRB145 jest przeznaczony do użytku przemysłowego. Posiada wiele funkcji bezpieczeństwa: zarządzanie SMS, firewall, Open VPN, IPsec, system zdalnego zarządzania Teltonika Networks (RMS) oraz wsparcie FOTA.
Dane techniczne
| Model | TRB145 |
| Typ | GSM 3G/4G |
| Transmisja danych | GPRS |
| Transmisja danych | LTE |
| Transmisja danych | UMTS |
| Sieć GSM | 1900 MHz |
| Sieć GSM | 900 MHz |
| Sieć UMTS | 2100 MHz |
| Sieć UMTS | 900 MHz |
| Sieć LTE | 2500 MHz |
| Sieć LTE | 800 MHz |
| Sieć LTE | 1800 MHz |
| Sieć LTE | 2100 MHz |
| Sieć LTE | 700 MHz |
| Sieć LTE | 900 MHz |
| Obsługa sieci Aero2 | Nie |
| Liczba anten | 1-złącze na antenę |
| Antena | Zewnętrzna odłączana |
| Zysk anteny | 2 dBi |
| Bezpieczeństwo |
|
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja |
|
| Czytnik kart pamięci | Brak |
| Porty we/wy | 1 x micro USB |
| Porty we/wy | 1 x RS-485 |
| Porty we/wy | 1 x Slot karty SIM |
| Karta SIM | Mini |
| Zasilanie | Złącze 4 pin, 9-30 VDC |
| Oprogramowanie | RutOS |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Aluminiowy |
| Waga | 130 g |
| Wymiary | 75 x 25 x 65 mm |
| Pozostałe parametry |
|