Producenci
TELTONIKA Bramka LTE TRB245 (Cat 4), 3G, 2G, RS232/RS485, Ethernet
Opis
Brama TRB245
TRB245 to przemysłowy interfejs sieciowy LTE Cat 4, ktry posiada elementy wykorzystywane w różnych branżach: szybkie i niezawodne połączenie internetowe, połączenie Ethernet i komunikację szeregową, GNSS, bezpieczne podłączenie zasilania, porty wejścia / wyjścia oraz usługę synchronizacji czasu.
TRB245 jest w stanie łączyć nowoczesne i stare urządzenia przemysłowe w jedną jednostkę za pośrednictwem połączeń RS232 i RS485.
Zarządzanie SMS-ami, zapora ogniowa, OpenVPN, IPSec i system zdalnego sterowania RMS zapewniają stałą ochronę danych.
Dual SIM z automatycznym przełączaniem i zapasową siecią WAN zapewnia stabilne połączenie nawet po utracie pierwotnego połączenia.
Dane techniczne
| Model | TRB245 |
| Typ | GSM 3G/4G |
| Transmisja danych | UMTS |
| Transmisja danych | GPRS |
| Transmisja danych | LTE |
| Sieć GSM | 1900 MHz |
| Sieć GSM | 900 MHz |
| Sieć UMTS | 2100 MHz |
| Sieć UMTS | 900 MHz |
| Sieć LTE | 2100 MHz |
| Sieć LTE | 800 MHz |
| Sieć LTE | 2300 MHz |
| Sieć LTE | 700 MHz |
| Sieć LTE | 2500 MHz |
| Sieć LTE | 1800 MHz |
| Sieć LTE | 2600 MHz |
| Sieć LTE | 900 MHz |
| Obsługa sieci Aero2 | Nie |
| Standardy | 802.3u |
| Standardy | 802.11e |
| Standardy | 802.3 |
| Liczba anten | 2-złącza na anteny |
| Antena | Zewnętrzna odłączana |
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja |
|
| Bezpieczeństwo |
|
| Czytnik kart pamięci | Brak |
| Porty we/wy | 1 x RS-485 |
| Porty we/wy | 1 x Port konsoli (RS-232) |
| Porty we/wy | 2 x Slot karty SIM |
| Porty we/wy | 1 x 10/100 Mbit/s |
| Karta SIM | Mini |
| Zasilanie | Terminal 16 pin, 9-30 VDC |
| Oprogramowanie | RutOS |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Aluminiowy |
| Waga | 165 g |
| Wymiary | 83 x 25 x 74 mm |
| Pozostałe parametry |
|