Producenci
TELTONIKA Bramka LTE TRB246 (Cat4), 3G, 2G, 2xSIM RS232/485, Ethernet
Opis
TRB246 to przemysłowa brama 4G LTE wyposażona w interfejsy I/O, RS232, RS485 oraz Ethernet, przeznaczona do rozwiązań IoT wymagających wszechstronności i niezawodnego wsparcia komunikacji M2M. Ta brama posiada funkcję podwójnej karty SIM i obsługuje wiele protokołów, takich jak DNP3, DLMS i Modbus, co jest kluczowe dla zapewnienia płynnej transmisji danych. Osadzona w obudowie aluminiowej, ta przemysłowa brama IoT jest odporna na ekstremalne warunki środowiskowe w produkcji, rolnictwie lub budownictwie.
Dane techniczne
| Model | TRB246 |
| Typ | GSM 3G/4G |
| Transmisja danych | LTE |
| Sieć LTE | 900 MHz |
| Sieć LTE | 2100 MHz |
| Sieć LTE | 2300 MHz |
| Sieć LTE | 1800 MHz |
| Sieć LTE | 2500 MHz |
| Sieć LTE | 2600 MHz |
| Sieć LTE | 800 MHz |
| Obsługa sieci Aero2 | Nie |
| Standardy | IPv4 |
| Standardy | 802.3 |
| Standardy | 802.3az |
| Standardy | IPv6 |
| Standardy | 802.3u |
| Liczba anten | 2-złącza na anteny |
| Antena | Zewnętrzna odłączana |
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja |
|
| Bezpieczeństwo |
|
| Czytnik kart pamięci | Brak |
| Porty we/wy | 1 x 10/100 Mbit/s |
| Karta SIM | Mini |
| Zasilanie |
|
| Certyfikaty |
|
| Wymagania środowiskowe |
|
| Kolor | Czarny |
| Waga | 165 g |
| Wymiary | 83 x 25 x 74.2 mm |