Producenci
TELTONIKA Bramka LTE TRB255 (Cat M1/NB), 2G, Ethernet
Opis
Brama TRB255
TRB255 jest w stanie łączyć nowoczesne i stare urządzenia przemysłowe w jedną całość za pośrednictwem połączeń RS232, RS485 i Ethernet.
Ten przemysłowy interfejs sieciowy LTE Cat M1 i NB-IoT jest wstecznie kompatybilny z EGPRS (2G). Nadal można go używać w sieci 2G, ale odłączenie go umożliwi łatwe przełączenie na łączność LPWAN. Obsługuje 4 konstelacje GNSS.
TRB255 oferuje szeroki zakres funkcji przemysłowych i sieciowych do wyboru: Modbus, sterowanie SMS, zapora ogniowa, OpenVPN i inne.
Ten produkt świetnie współpracuje z systemem zdalnego sterowania Teltonika Networks (RMS).
Dane techniczne
| Model | TRB255 |
| Typ | GSM 3G/4G |
| Transmisja danych | GPRS |
| Transmisja danych | LTE |
| Sieć GSM | 1800 MHz |
| Sieć GSM | 900 MHz |
| Sieć GSM | 1900 MHz |
| Sieć GSM | 850 MHz |
| Sieć LTE | 1800 MHz |
| Sieć LTE | 900 MHz |
| Sieć LTE | 1900 MHz |
| Sieć LTE | 850 MHz |
| Sieć LTE | 800 MHz |
| Sieć LTE | 1700 MHz |
| Sieć LTE | 2100 MHz |
| Sieć LTE | 700 MHz |
| Obsługa sieci Aero2 | Nie |
| Standardy | 802.3 |
| Standardy | 802.3u |
| Standardy | 802.11e |
| Liczba anten | 2-złącza na anteny |
| Antena | Zewnętrzna odłączana |
| Bezpieczeństwo |
|
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja |
|
| Czytnik kart pamięci | Brak |
| Porty we/wy | 1 x RS-485 |
| Porty we/wy | 2 x Slot karty SIM |
| Porty we/wy | 1 x 10/100 Mbit/s |
| Porty we/wy | 1 x Port konsoli (RS-232) |
| Karta SIM | Mini |
| Zasilanie | 16 pin terminal, 9-30 VDC |
| Oprogramowanie | RutOS |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Aluminiowy |
| Waga | 165 kg |
| Wymiary | 83 x 25 x 74 mm |
| Pozostałe parametry |
|