Producenci
TELTONIKA Bramka LTE TRB500
Opis
Bramka LTE TRB500
TRB500 to niewielkich rozmiarów, kompaktowa i energooszczędna brama sieciowa 5G, wyposażona w Gigabit Ethernet oraz porty wejścia / wyjścia, które umożliwiają jej wykorzystanie w aplikacjach przemysłowych.
Urządzenie to pozwala na uzyskanie wysokiej prędkości z ultra niskimi opóźnieniami dla infrastruktur krytycznych oraz wysoką przepustowość danych, zapewnioną przez 4 zewnętrzne anteny 4x4 MIMO.
TRB500 jest wyposażony w system operacyjny RutOS, który zapewnia zaawansowane funkcje bezpieczeństwa i kompatybilność z systemem zdalnego zarządzania (RMS).
Dane techniczne
| Model | TRB500 |
| Typ | 5G |
| Typ | GSM 3G/4G |
| Transmisja danych | UMTS |
| Transmisja danych | LTE |
| Sieć UMTS | 850 MHz |
| Sieć UMTS | 2100 MHz |
| Sieć UMTS | 900 MHz |
| Sieć LTE | 800 MHz |
| Sieć LTE | 3400 MHz |
| Sieć LTE | 1800 MHz |
| Sieć LTE | 3600 MHz |
| Sieć LTE | 900 MHz |
| Sieć LTE | 2500 MHz |
| Sieć LTE | 2600 MHz |
| Sieć LTE | 850 MHz |
| Sieć LTE | 1500 MHz |
| Sieć LTE | 2100 MHz |
| Sieć LTE | 2300 MHz |
| Obsługa sieci Aero2 | Nie |
| Pasmo | 6 GHz |
| Liczba anten | 4-złącza na anteny |
| Antena | Zewnętrzna odłączana |
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja |
|
| Bezpieczeństwo |
|
| Czytnik kart pamięci | Brak |
| Porty we/wy | 1 x Slot karty SIM |
| Porty we/wy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Porty we/wy | 1 x micro USB |
| Karta SIM | Mini |
| Zasilanie | Gniazdo 4-pinowe, 9-30 VDC |
| Oprogramowanie | RutOS (OpenWrt based Linux OS) |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Aluminiowy |
| Waga | 241 g |
| Wymiary | 100 x 30 x 93.4 mm |
| Pozostałe parametry |
|