Producenci
TELTONIKA Modem LTE TRM240 (Cat1), 3G, 2G, USB
Opis
MODEM LTE TRM240
Przemysłowy modem LTE Cat 1 z wytrzymałą aluminiową obudową jest kompaktowym i łatwym w użyciu urządzeniem, które może zapewnić funkcje komórkowe sprzętowi we wszystkich segmentach rynku.
Jest wstecznie kompatybilny z 3G i 2G, dlatego jest optymalnym wyborem, jeśli chodzi o modernizację łączności na dużą skalę dla infrastruktury przemysłowej lub publicznej. Oferuje długi i stabilny cykl życia oraz niskie zużycie energii, co jest ważne dla projektów IoT.
TRM240 jest wyposażony w interfejs USB do zasilania i komunikacji.
Dane techniczne
| Interfejs | USB |
| Transmisja danych | GPRS |
| Transmisja danych | LTE |
| Transmisja danych | UMTS |
| Sieć GSM | 1900 MHz |
| Sieć GSM | 900 MHz |
| Sieć UMTS | 2100 MHz |
| Sieć UMTS | 900 MHz |
| Sieć LTE | 800 MHz |
| Sieć LTE | 1800 MHz |
| Sieć LTE | 2500 MHz |
| Sieć LTE | 2100 MHz |
| Sieć LTE | 700 MHz |
| Sieć LTE | 900 MHz |
| Karta SIM | Mini |
| Antena | Zewnętrzna odłączana |
| Czytnik kart pamięci | Brak |
| Obsługa sieci Aero2 | Nie |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Android |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8.1 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Aluminiowy |
| Wymiary | 74.5 x 25 x 64.5 mm |
| Waga | 131 g |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Pozostałe parametry |
|