Producenci
TELTONIKA Przełącznik niezarządzalny TSW210 Switch 2xSFP 8xPoE+ 8xGbE DIN RAIL Back Panel
Opis
TSW210
PRZEŁĄCZNIK PRZEMYSŁOWY ETHERNET
TSW210 to przełącznik Ethernet oferujący doskonałe połączenie Gigabit Ethernet i SFP. Osiem portów Ethernet umożliwia szybkie i łatwe podłączenie wielu urządzeń do sieci, bez konieczności dalszej konfiguracji. SFP umożliwia włączenie odległych urządzeń przy zachowaniu dużej szybkości i niezawodności.
Dane techniczne
| Klasa przełącznika | Niezarządzalny |
| Zastosowanie | Dom i małe biuro |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Liczba portów 10/100/1000 Mbps | 8 |
| Liczba portów SFP | 2 |
| Port konsoli | Nie |
| Tryb przekazywania | Store-and-forward |
| Przepustowość | 20 Gb/s |
| Bufor pakietów | 128 KB |
| Rozmiar tablicy adresów MAC | 2000 |
| Obsługa ramek Jumbo | Tak |
| Rozmiar ramki Jumbo | 9216 KB |
| Bezpieczeństwo | Stopień ochrony IP30 |
| Typ obudowy | Desktop |
| Typ obudowy | Rack |
| Wentylator | Nie |
| Zasilacz | Wewnętrzny |
| Pobór mocy | 3.71 W |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Certyfikaty | CE/RED, UKCA, CB, UCRF, EAC, RoHS, REACH, ANRT, RCM, GITEKI, FCC, IC, NOM, E-mark |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Zasilanie | 2-pinowe przemysłowe gniazdo zasilania DC |
| Wymiary | 132 x 44.2 x 95.1 mm |
| Waga | 500 g |