Producenci
TELTONIKA Przełącznik przemysłowy TSW010 5xRJ45 porty 10/100Mbps
Opis
Dane techniczne
| Klasa przełącznika | Niezarządzalny |
| Architektura sieci | FastEthernet |
| Liczba portów 10/100 Mbps | 5 |
| Port konsoli | Nie |
| Tryb przekazywania | Store-and-forward |
| Przepustowość | 1 Gb/s |
| Rozmiar tablicy adresów MAC | 2000 |
| Obsługa ramek Jumbo | Tak |
| Rozmiar ramki Jumbo | 2.048 KB |
| Możliwość łączenia w stos | Nie |
| Obsługiwane protokoły i standardy |
|
| Typ obudowy | Desktop |
| Typ obudowy | Rack |
| Wentylator | Nie |
| Pobór mocy | 0.9 W |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Certyfikaty |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Zasilanie | Gniazdo 2-pinowe DC, 9 - 30 VDC |
| Wymiary | 113.1 x 27.4 x 80.5 mm |
| Waga | 146.5 g |
| Pozostałe parametry | Ochrona IP30 |