Producenci
TELTONIKA Przełącznik przemysłowy TSW100 4xPoE+, 5xGigabit
Opis
TSW 100
TSW100 to bardzo popularny, pierwszy przemysłowy, przełącznik niezarządzalny firmy Teltonika Networks. Wyposażony jest on w pięć portów Gigabit Ethernet, z których cztery obsługują standardy IEEE802.3af i IEEE802.3at Power-over-Ethernet (PoE). Umożliwia centralizację zasilania, zapewniając do 30 watów na port, zmniejszając wysiłek związany z instalacją zasilania.
Idealny do profesjonalnych zastosowań o wysokiej przepustowości, aby zapewnić zarówno niezawodne połączenie danych, jak i zasilanie.
Dane techniczne
| Klasa przełącznika | Niezarządzalny |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Liczba portów 10/100/1000 Mbps | 5 |
| Liczba portów PoE (PoE + PoE+) | 4 |
| Port konsoli | Nie |
| Przepustowość | 10 Gb/s |
| Bufor pakietów | 128 KB |
| Rozmiar tablicy adresów MAC | 2000 |
| Obsługa ramek Jumbo | Nie |
| Możliwość łączenia w stos | Nie |
| QoS |
|
| Typ obudowy | Desktop |
| Typ obudowy | Rack |
| Wentylator | Nie |
| Zasilacz | Zewnętrzny |
| Pobór mocy | 129 W |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Zasilanie | Gniazdo 4-pinowe, 7-58 VDC |
| Wymiary | 115 x 32 x 95 mm |
| Waga | 340 g |
| Pozostałe parametry | Całkowity budżet PoE: 120 W |