Producenci
TELTONIKA Przełącznik przemysłowy TSW110 5xGigabit Ethernet
Opis
Przełącznik TSW110
TSW110 to niezarządzalny przełącznik warstwy 2, który jest uproszczoną wersją naszego wcześniejszego produktu - TSW100.
- Możliwość zasilania przez pierwszy port LAN.
- Posiada pięć portów Ethernet 10/100/1000 Mbps dla ekonomicznego rozwiązania o wysokiej przepustowości.
- Oferuje szeroki zakres obsługiwanych napięć zasilania (9-30 V).
- Idealny do profesjonalnych aplikacji o wysokiej przepustowości, zapewniający niezawodne połączenie danych.
Dane techniczne
| Klasa przełącznika | Niezarządzalny |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Liczba portów 10/100/1000 Mbps | 5 |
| Port konsoli | Nie |
| Przepustowość | 10 Gb/s |
| Bufor pakietów | 128 KB |
| Rozmiar tablicy adresów MAC | 2000 |
| Obsługa ramek Jumbo | Nie |
| Możliwość łączenia w stos | Nie |
| Obsługiwane protokoły i standardy |
|
| Typ obudowy | Desktop |
| Typ obudowy | Rack |
| Wentylator | Nie |
| Zasilacz | Zewnętrzny |
| Pobór mocy | 1.8 W |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Zasilanie | Gniazdo 4-pinowe, 9-30 VDC |
| Wymiary | 100 x 30 x 85 mm |
| Waga | 227 g |