Producenci
TELTONIKA Przełącznik przemysłowy TSW200 2xSFP 8xGigabit Ethernet 8xPoE+DIN
Opis
TSW200
PRZEŁĄCZNIK PRZEMYSŁOWY POE+ ETHERNET
TSW200 to przemysłowy przełącznik Ethernet z 2 portami SFP do komunikacji światłowodowej dalekiego zasięgu i 8 portami Gigabit Ethernet obsługującymi standardy IEEE802.af i IEE802.3at Power-over-Ethernet. Sklasyfikowany jako sprzęt źródła zasilania (PSE), umożliwia centralizację zasilania, zapewniając do 30 watów na port i zmniejszając wysiłek związany z instalacją zasilania.
Dane techniczne
| Klasa przełącznika | Niezarządzalny |
| Zastosowanie | Dom i małe biuro |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Liczba portów 10/100 Mbps | Brak |
| Liczba portów 10/100/1000 Mbps | 8 |
| Liczba portów 10/100/1000/2500 Mbps | Brak |
| Liczba portów 10Gb | Brak |
| Liczba portów PoE (PoE + PoE+) | Brak |
| Liczba portów PoE+ | 8 |
| Liczba portów COMBO | Brak |
| Liczba portów SFP | 2 |
| Liczba portów SFP+ | Brak |
| Liczba portów SFP56 | Brak |
| Liczba portów QSFP+ | Brak |
| Port konsoli | Nie |
| Przepustowość | 20 GB/s |
| Bufor pakietów | 128 KB |
| Rozmiar tablicy adresów MAC | 2000 |
| Obsługa ramek Jumbo | Tak |
| Rozmiar ramki Jumbo | 9216 KB |
| Obsługiwane protokoły i standardy |
|
| Bezpieczeństwo |
|
| Pozostałe funkcje |
|
| Typ obudowy | Desktop |
| Typ obudowy | Rack |
| Wentylator | Nie |
| Zasilacz | Zewnętrzny |
| Pobór mocy | 240 W |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Certyfikaty |
|
| Wymiary | 132 x 44.2 x 95.1 mm |
| Waga | 517 g |