Producenci
TELTONIKA Przełącznik zarządzalny przemysłowy TSW202 2xSFP 8xPoE+ L2/L3
Opis
TSW202 to pierwszy zarządzany przełącznik przemysłowy od Teltonika Networks, oferujący większą kontrolę nad przepływem danych w Twojej sieci oraz rolą portów w Twoim rozwiązaniu.
- PoE+ z maksymalną mocą 30 W na port i łączną mocą 240 W dla PSE sprawia, że TSW202 centralizuje zasilanie. Zarządzanie PoE daje większą kontrolę nad dystrybucją energii w Twoim rozwiązaniu, pozwalając na włączanie lub wyłączanie PoE na wybranych portach.
- Przełącznik jest wyposażony w 8 portów LAN Gigabit Ethernet, umożliwiających zarządzanie, konfigurację i monitorowanie Twojej sieci. Dodatkowe funkcje oprogramowania, takie jak QoS, zwiększają efektywne zarządzanie pasmem szerokim oraz klasyfikację i priorytetyzację ruchu sieciowego.
- Przeznaczony do środowisk przemysłowych, TSW202 posiada zintegrowany uchwyt na szynę DIN, solidną obudowę z aluminium oraz wytrzymałość na ekstremalne temperatury i wibracje, zapewniając maksymalną trwałość przy łatwości instalacji.
Dane techniczne
| Klasa przełącznika | Zarządzalny |
| Zastosowanie | Dom i małe biuro |
| Warstwa przełączania | L2+ |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Liczba portów 10/100 Mbps | Brak |
| Liczba portów 10/100/1000 Mbps | 8 |
| Liczba portów 10/100/1000/2500 Mbps | Brak |
| Liczba portów 10Gb | Brak |
| Liczba portów PoE (PoE + PoE+) | 8 |
| Liczba portów PoE+ | Brak |
| Liczba portów COMBO | Brak |
| Liczba portów SFP | 2 |
| Liczba portów SFP+ | Brak |
| Liczba portów SFP56 | Brak |
| Port konsoli | Nie |
| Przepustowość | 20 Gb/s |
| Bufor pakietów | 512 KB |
| Rozmiar tablicy adresów MAC | 8000 |
| Obsługa ramek Jumbo | Tak |
| Rozmiar ramki Jumbo | 10 KB |
| Możliwość łączenia w stos | Nie |
| Obsługiwane protokoły i standardy |
|
| Typ obudowy | Desktop |
| Typ obudowy | Rack |
| Wentylator | Nie |
| Zasilacz | Zewnętrzny |
| Pobór mocy | 240 W |
| Wymagania środowiskowe | Temperatura pracy: -40°C do 75°C |
| Certyfikaty | CE, CB, RCM, FCC, IC,EAC, UCRF |
| Zasilanie |
|
| Wymiary | 132 x 44.2 x 122.2 mm |
| Waga | 610 g |