Producenci
TELTONIKA Punkt dostępowy TAP100 802.11b/g/n bez PoE Injector
Opis
TAP100 to pierwszy w historii punkt dostępowy Teltonika Networks, idealny do wzmacniania zasięgu Wi-Fi w małych przedsiębiorstwach i przestrzeniach komercyjnych. Został zaprojektowany z myślą o prostocie i łatwości instalacji.
Dane techniczne
| Architektura sieci | FastEthernet |
| Porty we/wy | 1 x 10/100 Mbit/s |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Standardy | 802.3u |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | 802.3af |
| Standardy | IPv6 |
| Standardy | 802.3az |
| Standardy | 802.3 |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | IPv4 |
| Standardy | 802.11g |
| Liczba anten | 2 |
| Antena | Wewnętrzna |
| Zysk anteny | 4.9 dBi |
| Bezpieczeństwo |
|
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja |
|
| Zasilanie | Zakres napięcia wejściowego: 44,0 57,0 V |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Certyfikaty | CE, UKCA, CB, FCC, IC, WEEE, ANRT |
| Kolor | Biały |
| Waga | 190 g |
| Wymiary | 158 x 158 x 30 mm |
| Pozostałe parametry | Materiał obudowy: Plastik zabezpieczony przed promieniowaniem UV |