Producenci
TELTONIKA Punkt dostępowy TAP200 802.11 b/g/n/ac bez PoE Inject
Opis
Wyposażony w technologię dwuzakresową, szybkie przełączanie oraz port RJ45 punkt dostępowy bezprzewodowy Teltonika Networks TAP200 jest przeznaczony do poprawy zasięgu sieci Wi-Fi w przestrzeniach o średniej gęstości, gdzie wysoka wydajność sieci jest niezbędna. TAP200 posiada zintegrowane mocowanie umożliwiające szybką i łatwą instalację oraz elegancki design, który doskonale wpasowuje się w otoczenie sklepowe, firmowe lub inne środowiska.
Dane techniczne
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Porty we/wy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Pasmo | 5 GHz |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Standardy | 802.3 |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | IPv6 |
| Standardy | 802.3u |
| Standardy | IPv4 |
| Standardy | 802.11ac |
| Standardy | 802.3az |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Liczba anten | 4 |
| Antena | Wewnętrzna |
| Zysk anteny | 5.02 dBi |
| Bezpieczeństwo |
|
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja |
|
| Zasilanie | Zakres napięcia wejściowego: 44.0 57.0 V |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Certyfikaty | CE, UKCA, FCC, IC, RCM, CB, EAC, UCRF, WEEE |
| Kolor | Biały |
| Waga | 190 g |
| Wymiary | 158 x 158 x 30 mm |
| Pozostałe parametry | Materiał obudowy: tworzywo sztuczne odporne na promienie UV |