Producenci
TELTONIKA Router 4G/LTE RUT200 (Cat 4), 3G, 2G, WIFI, Ethernet
Opis
Router RUT200
RUT200 jest jednym z najbardziej popularnych routerów na rynku. Wyposażony w łączność 4G LTE, Wi-Fi i dwa porty Ethernet, model doskonale nadaje się do szybkiego konfigurowania łączności podstawowej i zapasowej z możliwością zdalnego zarządzania. Ze względu na kompaktowe rozmiary, przemysłową konstrukcję i wejścia/wyjścia, model ten bardzo dobrze sprawdza się w produkcji, automatyce, transporcie i innych zastosowaniach przemysłowych, które wymagają krytycznej łączności w rygorystycznych warunkach.
Dane techniczne
| Model | RUT200 |
| Typ | GSM 3G/4G |
| Transmisja danych | GPRS |
| Transmisja danych | LTE |
| Transmisja danych | UMTS |
| Sieć GSM | 1900 MHz |
| Sieć GSM | 900 MHz |
| Sieć UMTS | 850 MHz |
| Sieć UMTS | 2100 MHz |
| Sieć UMTS | 900 MHz |
| Sieć LTE | 1800 MHz |
| Sieć LTE | 2100 MHz |
| Sieć LTE | 2300 MHz |
| Sieć LTE | 800 MHz |
| Sieć LTE | 2500 MHz |
| Sieć LTE | 900 MHz |
| Sieć LTE | 850 MHz |
| Obsługa sieci Aero2 | Nie |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | 802.3 |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Standardy | 802.11e |
| Standardy | 802.3u |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Liczba anten | 3-złącza na anteny |
| Antena | Zewnętrzna odłączana |
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja |
|
| Bezpieczeństwo |
|
| Czytnik kart pamięci | Brak |
| Porty we/wy | 1 x 10/100 Mbit/s WAN |
| Porty we/wy | 1 x Slot karty SIM |
| Porty we/wy | 1 x 10/100 Mbit/s |
| Karta SIM | Nie dotyczy |
| Zasilanie | Gniazdo 4-pinowe, 9-30 VDC |
| Oprogramowanie | RutOS (OpenWrt based Linux OS) |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Waga | 125 g |
| Wymiary | 83 x 25 x 74 mm |
| Pozostałe parametry |
|