Producenci
TELTONIKA Router 5G RUTX50 Dual Sim, GNSS, WiFi, 4xLAN, USB2.0
Opis
Router RUTX50
RUTX50 to nowoczesny, wielosieciowy router przemysłowy, oferujący komunikację mobilną 5G dla aplikacji o dużej prędkości i dużej ilości danych.
Komunikacja komórkowa 5G dual SIM w połączeniu z 5 portami Gigabit Ethernet i dwupasmowym Wi-Fi umożliwia niezawodny transfer danych o ultra niskich opóźnieniach.
Moc technologii 5G, w połączeniu z szeroką gamą interfejsów i przemysłowych funkcji sprzętowych, zapewnia możliwość dostosowania do przyszłych modernizacji i rozbudowy.
RUTX50 jest dostarczany z systemem RutOS, który zapewnia zaawansowane funkcje bezpieczeństwa i specjalistyczne protokoły przemysłowe dla szerokiego zakresu profesjonalnych scenariuszy aplikacji, a także jest kompatybilny z systemem zdalnego zarządzania (RMS), dla zoptymalizowanych możliwości zdalnego zarządzania i monitorowania dużych flot urządzeń.
Dane techniczne
| Model | RUTX50 |
| Typ | 5G |
| Transmisja danych | LTE |
| Transmisja danych | UMTS |
| Sieć UMTS | 850 MHz |
| Sieć UMTS | 2100 MHz |
| Sieć UMTS | 900 MHz |
| Sieć LTE | 1800 MHz |
| Sieć LTE | 800 MHz |
| Sieć LTE | 3600 MHz |
| Sieć LTE | 3400 MHz |
| Sieć LTE | 2100 MHz |
| Sieć LTE | 2300 MHz |
| Sieć LTE | 700 MHz |
| Sieć LTE | 900 MHz |
| Sieć LTE | 2500 MHz |
| Sieć LTE | 850 MHz |
| Sieć LTE | 2600 MHz |
| Obsługa sieci Aero2 | Nie |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Standardy | 802.3az |
| Standardy | 802.11ac |
| Standardy | 802.3u |
| Standardy | 802.11r |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | 802.11s |
| Pasmo | 6 GHz |
| Liczba anten | 7-złączy na anteny |
| Antena | Zewnętrzna odłączana |
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja |
|
| Bezpieczeństwo |
|
| Czytnik kart pamięci | Brak |
| Porty we/wy | 1 x USB 2.0 |
| Porty we/wy | 2 x Slot karty SIM |
| Porty we/wy | 5 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Karta SIM | Mini |
| Zasilanie | Gniazdo 4-pinowe, 9-50 VDC |
| Oprogramowanie | RutOS (OpenWrt based Linux OS) |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Aluminiowy |
| Waga | 533 g |
| Wymiary | 132 x 44.2 x 95.1 mm |
| Pozostałe parametry |
|