Producenci
TELTONIKA Router LTE RUT241 (Cat 4), 2G, WiFi, Ethernet
Opis
ROUTER RUT241
RUT241 to zmodyfikowana wersja bestsellera RUT240, która odziedziczyła jego najlepsze cechy, w tym przemysłowy design, kompaktowy rozmiar, wiele interfejsów połączeniowych i kompatybilność z RMS.
Wyposażony w 4G LTE, Wi-Fi i dwa porty Ethernet router oferuje nieprzerwaną ciągłość połączeń z zapasem poprzez automatyczne przełączanie awaryjne.
Cyfrowe wejścia i wyjścia w połączeniu z zaawansowanym oprogramowaniem RutOS umożliwiają realizację wielu scenariuszy automatyzacji rozwiązań.
RUT241 doskonale pasuje do różnych rozwiązań IoT i M2M, które wymagają łatwej konfiguracji, niezawodnej sieci i zdalnej dostępności.
Dane techniczne
| Model | RUT241 |
| Typ | GSM 3G/4G |
| Transmisja danych | UMTS |
| Transmisja danych | EDGE |
| Transmisja danych | LTE |
| Sieć GSM | 900 MHz |
| Sieć GSM | 1900 MHz |
| Sieć UMTS | 900 MHz |
| Sieć UMTS | 850 MHz |
| Sieć UMTS | 2100 MHz |
| Sieć LTE | 1800 MHz |
| Sieć LTE | 800 MHz |
| Sieć LTE | 2100 MHz |
| Sieć LTE | 2300 MHz |
| Sieć LTE | 900 MHz |
| Sieć LTE | 850 MHz |
| Sieć LTE | 2500 MHz |
| Obsługa sieci Aero2 | Nie |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Standardy | IPv6 |
| Standardy | IPv4 |
| Liczba anten | 3-złącza na anteny |
| Antena | Zewnętrzna odłączana |
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja |
|
| Bezpieczeństwo |
|
| Czytnik kart pamięci | Brak |
| Porty we/wy | 1 x 10/100 Mbit/s |
| Porty we/wy | 1 x Slot karty SIM |
| Porty we/wy | 1 x 10/100 Mbit/s WAN |
| Karta SIM | Nie dotyczy |
| Zasilanie | Złącze 4 pinowe, 9-30 VDC |
| Oprogramowanie | utOS (OpenWrt based Linux OS) |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Waga | 131 g |
| Wymiary | 83 x 25 x 74 mm |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Pozostałe parametry |
|