Producenci
TELTONIKA Router LTE RUT360 (Cat 6), 3G, WiFi, Ethernet
Opis
Router RUT360
RUT360 jest zaktualizowaną wersją naszego bestsellera wszech czasów RUT240. Ten kompaktowy przemysłowy router komórkowy oferuje możliwość łączenia się z internetem za pomocą sieci komórkowych, Wi-Fi i przewodowych.
RUT360 jest wyposażony w dwa interfejsy Ethernet, 802.11 b/g/n WiFi oraz moduł komórkowy 4G LTE Cat 6, oferujący prędkość transmisji danych do 300 Mbps.
Unikalne funkcje programowania, zdalnego monitorowania i zabezpieczeń sprawiają, że RUT360 jest idealny do zastosowań IoT i M2M, gdzie bezpieczna i niezawodna łączność jest koniecznością. Funkcjonalność agregacji nośników sprawia, że to kompaktowe urządzenie jest niezastąpione w obszarach lub aplikacjach, w których prędkości danych komórkowych są ograniczone.
Dane techniczne
| Model | RUT360 |
| Typ | GSM 3G/4G |
| Transmisja danych | UMTS |
| Transmisja danych | LTE |
| Sieć UMTS | 850 MHz |
| Sieć UMTS | 2100 MHz |
| Sieć UMTS | 1800 MHz |
| Sieć UMTS | 900 MHz |
| Sieć LTE | 2100 MHz |
| Sieć LTE | 2300 MHz |
| Sieć LTE | 700 MHz |
| Sieć LTE | 1800 MHz |
| Sieć LTE | 2500 MHz |
| Sieć LTE | 800 MHz |
| Sieć LTE | 900 MHz |
| Sieć LTE | 2600 MHz |
| Sieć LTE | 850 MHz |
| Sieć LTE | 1500 MHz |
| Obsługa sieci Aero2 | Nie |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Standardy | 802.3u |
| Standardy | 802.3 |
| Standardy | 802.11e |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Liczba anten | 4-złącza na anteny |
| Antena | Zewnętrzna odłączana |
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja |
|
| Bezpieczeństwo |
|
| Czytnik kart pamięci | Brak |
| Porty we/wy | 1 x 10/100 Mbit/s |
| Porty we/wy | 1 x Slot karty SIM |
| Porty we/wy | 1 x 10/100 Mbit/s WAN |
| Karta SIM | Mini |
| Zasilanie | 9-30 VDC, złącze 4 pin DC |
| Oprogramowanie | RutOS (OpenWrt oparty o Linux OS) |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Aluminiowy |
| Waga | 247 g |
| Wymiary | 100 x 30 x 85 mm |
| Pozostałe parametry |
|