| Model | RUT901 |
| Typ | GSM 3G/4G |
| Transmisja danych | GPRS |
| Transmisja danych | LTE |
| Transmisja danych | UMTS |
| Sieć GSM | 1900 MHz |
| Sieć GSM | 900 MHz |
| Sieć UMTS | 850 MHz |
| Sieć UMTS | 2100 MHz |
| Sieć UMTS | 900 MHz |
| Sieć LTE | 800 MHz |
| Sieć LTE | 2600 MHz |
| Sieć LTE | 2100 MHz |
| Sieć LTE | 2300 MHz |
| Sieć LTE | 700 MHz |
| Sieć LTE | 1800 MHz |
| Sieć LTE | 2500 MHz |
| Sieć LTE | 900 MHz |
| Sieć LTE | 850 MHz |
| Obsługa sieci Aero2 | Nie |
| Standardy | 802.3u |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Standardy | 802.11e |
| Standardy | 802.3 |
| Liczba anten | 4-złącza na anteny |
| Antena | Zewnętrzna odłączana |
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja | - Funkcje mobilne: SIM switch, Status, SMS, Black/White list, Band management, APN, Bridge, Passthrough
- Routing: Static routing, Dynamic routing (BGP, OSPF v2, RIP v1/v2, NHRP)
- VPN: OpenVPN, IPsec, GRE, PPTP, L2TP, Stunnel, DMVPN, SSTP, ZeroTier, WireGuard
- Zarządzanie i monitoring: WEB UI, FOTA, SSH, SMS, Call, TR-069, MQTT, SNMP, JSON-RPC, MODBUS, RMS
- Monitoring połączeń: Ping Reboot, Wget Reboot, Periodic Reboot, LCP and ICMP for link inspection
- Chmura: RMS, Cloud of Things, ThingWorx, Cumulocity, Azure IoT Hub
- Hotspot: Captive portal (Hotspot), internal/external Radius server, built in customizable landing page
- Funkcje SMS: SMS status, SMS configuration, send/read SMS via HTTP POST/GET, EMAIL to SMS, SMS to EMAIL, SMS to HTTP, SMS to SMS, scheduled SMS, SMS autoreply, SMPP
|
| Bezpieczeństwo | - Authentication: Pre-shared key, digital certificates, X.509 certificates, TACACS+, Radius, IP & Login attempts block
- Firewall: Pre-configured firewall rules can be enabled via WebUI, unlimited firewall configuration via CLI; DMZ; NAT; NAT-T
- Attack prevention: DDOS prevention (SYN flood protection, SSH attack prevention, HTTP/HTTPS attack prevention), port scan prevention (SYN-FIN, SYN-RST, X-mas, NULL flags, FIN scan attacks)
- VLAN: Port and tag-based VLAN separation
- Mobile quota control: Mobile data limit, customizable period, start time, warning limit, phone number
- WEB filter: Blacklist for blocking out unwanted websites, Whitelist for specifying allowed sites only
- Access control: Flexible access control of TCP, UDP, ICMP packets, MAC address filter
- Wi-Fi security: WPA-PSK/WPA2-PSK Mixed Mode, WPA2-PSK, WPA2-EAP, WPA2-EAP/WPA3-EAP Mixed Mode, WPA3-EAP, WPA2-PSK/WPA3-SAE; Mixed Mode, WPA3-SAE, OWE; AES-CCMP, TKIP, Auto Cipher modes, client separation
|
| Czytnik kart pamięci | Brak |
| Porty we/wy | 2 x Slot karty SIM |
| Porty we/wy | 1 x 10/100 Mbit/s WAN |
| Porty we/wy | 3 x 10/100 Mbit/s |
| Karta SIM | Mini |
| Zasilanie | Gniazdo 4-pinowe, 9-30 VDC |
| Oprogramowanie | RutOS (OpenWrt based Linux OS) |
| Wymagania środowiskowe | - Temperatura robocza: -40°C do 75°C
- Wilgotność robocza: od 10% do 90% bez kondensacji
|
| Akcesoria w zestawie | - Ruter RUT901
- Zasilacz 9 W
- 2 x antena LTE (obrotowa, męskie SMA)
- 2 x antena Wi-Fi (obrotowa, męskie RP-SMA)
- Kabel Ethernet (1,5 m)
- Zestaw adaptera SIM
- QSG (przewodnik szybkiego startu)
|
| Kolor | Czarny |
| Waga | 297 g |
| Wymiary | 110 x 50 x 100 mm |
| Pozostałe parametry | - Procesor: MediaTek, MIPS 24KEc, 580MHz
- Pamięć: 16 MB, SPI Flash
- Pamięć: 128 MB, DDR2
- Obudowa: Aluminiowa obudowa, plastikowe panele
|