Producenci
TELTONIKA Router LTE RUT951 (Cat4), 3G, 2G, WiFi, Ethernet
Opis
Router RUT951
Router RUT951 odziedziczył najlepsze cechy po modelu 950, który był jednym z najpopularniejszych routerów komórkowych Teltonika Networks.
Urządzenie posiada łączność komórkową dual SIM 4G w połączeniu z Wi-Fi i 4 interfejsami Ethernet, dzięki czemu spełnia potrzeby najróżniejszych rozwiązań IoT.
Automatyczne przełączanie awaryjne WAN na dostępne połączenie zapasowe zapewnia ciągłość sieci i eliminuje przestoje.
Zasilany przez RutOS, który oferuje opcje dostosowywania do użytku profesjonalnego, funkcje automatyzacji i najwyższy poziom bezpieczeństwa dla Twojego rozwiązania.
Kompatybilność z systemem zdalnego zarządzania Teltonika Networks (RMS) umożliwia bezpieczne zdalne zarządzanie, aby zaoszczędzić czas i wydatki.
Dane techniczne
| Model | RUT951 |
| Typ | GSM 3G/4G |
| Transmisja danych | GPRS |
| Transmisja danych | LTE |
| Transmisja danych | UMTS |
| Sieć GSM | 1900 MHz |
| Sieć GSM | 900 MHz |
| Sieć UMTS | 850 MHz |
| Sieć UMTS | 2100 MHz |
| Sieć UMTS | 900 MHz |
| Sieć LTE | 900 MHz |
| Sieć LTE | 850 MHz |
| Sieć LTE | 2100 MHz |
| Sieć LTE | 2300 MHz |
| Sieć LTE | 800 MHz |
| Sieć LTE | 2500 MHz |
| Sieć LTE | 1800 MHz |
| Obsługa sieci Aero2 | Nie |
| Standardy | 802.3u |
| Standardy | 802.3 |
| Standardy | 802.11e |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Standardy | 802.11n |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Liczba anten | 4-złącza na anteny |
| Antena | Zewnętrzna odłączana |
| Bezpieczeństwo |
|
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja |
|
| Czytnik kart pamięci | Brak |
| Porty we/wy | 3 x 10/100 Mbit/s |
| Porty we/wy | 2 x Slot karty SIM |
| Porty we/wy | 1 x 10/100 Mbit/s WAN |
| Karta SIM | Mini |
| Zasilanie | Złącze 4pin, 9-30 VDC |
| Oprogramowanie | RutOS (OpenWrt based Linux OS) |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Waga | 268 g |
| Wymiary | 110 x 50 x 100 mm |
| Pozostałe parametry |
|