Producenci
TELTONIKA Router LTE RUT956 (Cat 4), 2G, GNSS, WiFi
Opis
Router RUT956
RUT956 to przemysłowy router, który łączy w sobie opcje łączności komórkowej dual-SIM 4G LTE, Wi-Fi i przewodowej, a dodatkowo oferuje możliwości GNSS. Automatyczne przełączanie awaryjne WAN zapewnia ciągłość działania rozwiązania nawet w przypadku utraty głównego połączenia. Interfejsy komunikacji szeregowej umożliwiają integrację najbardziej zróżnicowanych urządzeń, nawet tych starszych. Cyfrowe i analogowe wejścia/wyjścia z zaawansowanymi funkcjami oprogramowania RutOS ułatwiają sterowanie sprzętem, automatyzację i powiadamianie o zdarzeniach.
Router wyposażono w zaawansowane funkcje oprogramowania przemysłowego, w tym Modbus, SNMP, TR-069, NTRIP, MQTT oraz wiele VPN.
Dane techniczne
| Model | RUT956 |
| Typ | GSM 3G/4G |
| Transmisja danych | GPRS |
| Transmisja danych | LTE |
| Transmisja danych | UMTS |
| Sieć GSM | 1900 MHz |
| Sieć GSM | 900 MHz |
| Sieć UMTS | 900 MHz |
| Sieć UMTS | 850 MHz |
| Sieć UMTS | 2100 MHz |
| Sieć LTE | 1800 MHz |
| Sieć LTE | 2500 MHz |
| Sieć LTE | 900 MHz |
| Sieć LTE | 850 MHz |
| Sieć LTE | 800 MHz |
| Sieć LTE | 2100 MHz |
| Sieć LTE | 2300 MHz |
| Obsługa sieci Aero2 | Nie |
| Standardy | 802.3 |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | 802.3u |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Standardy | 802.11e |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Liczba anten | 5-złączy na anteny |
| Antena | Zewnętrzna odłączana |
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja |
|
| Bezpieczeństwo |
|
| Czytnik kart pamięci | Brak |
| Porty we/wy | 3 x 10/100 Mbit/s |
| Porty we/wy | 1 x USB 2.0 |
| Porty we/wy | 2 x Slot karty SIM |
| Porty we/wy | 1 x Port konsoli (RS-232) |
| Porty we/wy | 1 x 10/100 Mbit/s WAN |
| Porty we/wy | 1 x RS-485 |
| Karta SIM | Mini |
| Zasilanie | Złącze 4pin, 9-30 VDC |
| Oprogramowanie | RutOS (OpenWrt based Linux OS) |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Waga | 295 g |
| Wymiary | 110 x 50 x 100 mm |
| Pozostałe parametry |
|