Producenci
TELTONIKA Router LTE RUTX11(Cat 6), WiFi, BLE, GNSS, Ethernet
Opis
Router RUTX11
Router RUTX11 to niezwykle wydajne urządzenie z dwoma gniazdami SIM, automatycznym przełączaniem, zapasową siecią WAN i wieloma funkcjami oprogramowania. Szeroka gama interfejsów pozwala na stosowanie tego produktu w energochłonnych rozwiązaniach przemysłowych, w których oczekuje się dużych prędkości Internetu i niezawodności urządzenia. Szybkość pobierania 4G LTE (CAT6) osiągając 300 Mb /s w połączeniu z czterema portami Gigabit Ethernet zapewnia płynny transfer danych z automatycznym przełączaniem i zapasową siecią WAN. Czujniki Bluetooth Low Energy (BLE) można podłączyć bezpośrednio do routera, upraszczając w ten sposób rozwiązanie ekosystemu.
Dane techniczne
| Model | RUTX11 |
| Typ | GSM 3G/4G |
| Transmisja danych | Bluetooth |
| Transmisja danych | UMTS |
| Transmisja danych | LTE |
| Sieć UMTS | 850 MHz |
| Sieć UMTS | 2100 MHz |
| Sieć UMTS | 1800 MHz |
| Sieć UMTS | 900 MHz |
| Sieć LTE | 2100 MHz |
| Sieć LTE | 2300 MHz |
| Sieć LTE | 700 MHz |
| Sieć LTE | 800 MHz |
| Sieć LTE | 2600 MHz |
| Sieć LTE | 2500 MHz |
| Sieć LTE | 1800 MHz |
| Sieć LTE | 900 MHz |
| Sieć LTE | 850 MHz |
| Sieć LTE | 1500 MHz |
| Obsługa sieci Aero2 | Nie |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Standardy | 802.11ac |
| Standardy | 802.11r |
| Standardy | 802.3 |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | 802.3u |
| Standardy | 802.11e |
| Standardy | 802.3az |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Pasmo | 5 GHz |
| Liczba anten | 6-złączy na anteny |
| Antena | Zewnętrzna odłączana |
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja |
|
| Bezpieczeństwo |
|
| Czytnik kart pamięci | Brak |
| Porty we/wy | 4 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Porty we/wy | 1 x USB 2.0 |
| Porty we/wy | 2 x Slot karty SIM |
| Karta SIM | Mini |
| Zasilanie | Złącze 4pin, 9-50 VDC |
| Oprogramowanie | RutOS (OpenWrt based Linux OS) |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Aluminiowy |
| Waga | 456 g |
| Wymiary | 115 x 44 x 95 mm |
| Pozostałe parametry |
|