Producenci
TELTONIKA Router LTE RUTX12 (Cat 6), WiFi, BLE, GNSS, Ethernet
Opis
Router RUTX12
RUTX12 to bardzo mocne narzędzie do komunikacji LTE Cat 6. Wyposażony w dwa współpracujące ze sobą modemy LTE Cat 6 mogą zapewnić prędkość do 600 Mb/s z funkcją równoważenia obciążenia. 5 interfejsów Gigabit Ethernet, WiFi 802.11ac Dual Band, interfejsy Bluetooth LE i USB oraz dwa gniazda SIM sprawiają, że produkt ten jest niezbędny w ważnych rozwiązaniach, w których nieprzerwana łączność jest koniecznością.
Dane techniczne
| Model | RUTX12 |
| Typ | GSM 3G/4G |
| Transmisja danych | LTE |
| Transmisja danych | Bluetooth |
| Transmisja danych | UMTS |
| Sieć UMTS | 900 MHz |
| Sieć UMTS | 850 MHz |
| Sieć UMTS | 2100 MHz |
| Sieć UMTS | 1800 MHz |
| Sieć LTE | 2500 MHz |
| Sieć LTE | 800 MHz |
| Sieć LTE | 900 MHz |
| Sieć LTE | 850 MHz |
| Sieć LTE | 1500 MHz |
| Sieć LTE | 2100 MHz |
| Sieć LTE | 2300 MHz |
| Sieć LTE | 700 MHz |
| Sieć LTE | 2600 MHz |
| Sieć LTE | 1800 MHz |
| Obsługa sieci Aero2 | Nie |
| Standardy | 802.3 |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Standardy | 802.11a |
| Standardy | 802.3az |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | 802.11e |
| Standardy | 802.3u |
| Standardy | 802.11ac |
| Standardy | 802.11r |
| Pasmo | 5 GHz |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Liczba anten | 8-złączy na anteny |
| Antena | Zewnętrzna odłączana |
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja |
|
| Bezpieczeństwo |
|
| Czytnik kart pamięci | Brak |
| Porty we/wy | 1 x USB 2.0 |
| Porty we/wy | 2 x Slot karty SIM |
| Porty we/wy | 5 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Karta SIM | Mini |
| Zasilanie | 2 x zewnętrzne gniazdo SIM (2FF) |
| Oprogramowanie | Operating system RutOS (OpenWrt based Linux OS) |
| Wymagania środowiskowe | Zakres temperatury pracy: -40 °C do 75 °C |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Aluminiowy |
| Waga | 540 g |
| Wymiary | 132 x 44 x 95 mm |
| Pozostałe parametry |
|