Producenci
TELTONIKA Router LTE RUTXR1 (Cat6), 5xGbE, WiFi, SFP
Opis
RUTXR1
RUTXR1 to nasz pierwszy w historii montowany w szafie rack router LTE Cat6 z redundantnymi zasilaczami i interfejsami WAN, który można wygodnie umieścić w szafie serwerowej. Jest wyposażony w dual SIM, USB oraz Wave-2 802.11ac Dual Band WIFI. Jednak tym, co wyróżnia ten produkt na tle pozostałych produktów Teltonika Networks są porty SFP WAN oraz dedykowane porty konsolowe. Unikalny zestaw funkcji pozwala na wykorzystanie go jako podstawowego produktu w małym lub domowym biurze
z możliwością backupu LTE, wydajnym WiFi i brakiem konieczności stosowania dodatkowego konwertera SFP na Ethernet.
To bogate w funkcje urządzenie jest zasilane przez RutOS i jest doskonałym wyborem, gdzie wymagane jest szybkie i ultra niezawodne połączenie.
Dane techniczne
| Model | RUTXR1 |
| Typ | GSM 3G/4G |
| Transmisja danych | LTE |
| Transmisja danych | UMTS |
| Sieć UMTS | 850 MHz |
| Sieć UMTS | 2100 MHz |
| Sieć UMTS | 1800 MHz |
| Sieć UMTS | 900 MHz |
| Sieć LTE | 800 MHz |
| Sieć LTE | 900 MHz |
| Sieć LTE | 2500 MHz |
| Sieć LTE | 850 MHz |
| Sieć LTE | 1500 MHz |
| Sieć LTE | 1800 MHz |
| Sieć LTE | 2100 MHz |
| Sieć LTE | 2300 MHz |
| Sieć LTE | 700 MHz |
| Sieć LTE | 2600 MHz |
| Obsługa sieci Aero2 | Nie |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | 802.3 |
| Standardy | 802.3u |
| Standardy | 802.11e |
| Standardy | 802.3az |
| Standardy | 802.11ac |
| Standardy | 802.11r |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Pasmo | 5 GHz |
| Liczba anten | 4-złącza na anteny |
| Antena | Zewnętrzna odłączana |
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja |
|
| Bezpieczeństwo |
|
| Czytnik kart pamięci | Brak |
| Porty we/wy | 1 x USB 2.0 Type A |
| Porty we/wy | 5 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Porty we/wy | 2 x Slot karty SIM |
| Porty we/wy | 1 x SFP |
| Porty we/wy | 1 x Port konsoli (RJ-45) |
| Karta SIM | Mini |
| Zasilanie | Podwójne 9-50 VDC, 4-stykowe złącza DC |
| Oprogramowanie | RutOS (OpenWrt based Linux OS) |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Aluminiowy |
| Waga | 1050 g |
| Wymiary | 272 x 42.6 x 122.6 mm |
| Pozostałe parametry |
|